Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predam diely na 306


PeterG

Recommended Posts

dam ti to cele za cenu ze sa neoplati spekulovat. len to vymenis kus za kus a mas pokoj.

ked ti vymontujem plavak, cerpadlo uz nik nevezme, a nehodou ti nemusi sediet uchytenie. moja predstava povodne bola 2000, teraz akciova cena batovskych 999,-Kc plus posta.

[upravil dne 4.4.2008 PeterG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

dam ti to cele za cenu ze sa neoplati spekulovat. len to vymenis kus za kus a mas pokoj.

ked ti vymontujem plavak, cerpadlo uz nik nevezme, a nehodou ti nemusi sediet uchytenie. moja predstava povodne bola 2000, teraz akciova cena batovskych 999,-Kc plus posta.

[upravil dne 4.4.2008 PeterG]

Pár dní mi ho podrž a když neseženu samotnej plovák tak ho vemu.dík.jo a je to v českejch nebo slovenskejch?

[upravil dne 4.4.2008 Big Tommy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potreboval by som protikus konektora na 4-pinovu lambdu. Je to ten konektor, ktorý ide z káblového zväzku. Keď ho náhodou budeš strihať, nechaj kúsok dlhšie drôtiky (cca 5cm), aby sa dal pripájkovať. Ak ho ešte máš, ponúkni. Ďakujem:).

[upravil dne 7/4/08 rolis7]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas.s: zadnu napravu uz nie.

rolis7: konektor mam. motor v celku sa asi nepodari predat, lebo nejak sa nevie najst kupca, takze ti to odtial cvaknem. posli mi na ucet 402756783/7500 kolko uznas za vhodne +50SK postovne .posli mi tvoju adresu na grno@blumenbecker.sk.

[upravil dne 7.4.2008 PeterG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peter ďakujem za ponuku:super. Konektor beriem. Ak sa dá cvakni aj lambdy, zoberiem aj ten, aby bol origo pár.

Keď som podrobnejšie obzeral tie konektory, tak som našiel prasknutý aj ten, ktorý je na lambde. Takže by som

zobral obidva. Len mi nechaj trčať z konektorov aspoň 5 cm-trové drôtiky, aby sa to dalo prispájkovať. Bude stačiť 400+50 za obidva?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Butcher306TD: tu cernu krabicku mam. postovne tak okolo 100-130Kc. pripocitam presne tolko co mi povedia na poste.

hlavicu radiacej paky, s tym pytlom som uz predal. mal som ju potiahnutu kozou. aj pytel som si dal spravit z pravej koze. bolo to pekne, ale uz je to prec.

cize mnozstevna zlava nebude. ibaze by si zobral este nieco dalsie. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...