Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predam diely na 306


PeterG

Recommended Posts

RaCes - tak kup novu aj s kablom. alebo vezmi este nieco.alebo si pre to dojdi, alebo ked mas nejakeho kamarata. ako teraz sa tu handrkujeme o 50Sk mozno. antena je lahka vec, relativne mala. este si to rozmyslim. mozno pristanem aj na to. zajtra ti napisem.

alternativ - no k hraniciam by som vedel zabezpecit do kutov. to od hranic je 10km ak vobec. mozno blizsie. byva tam kolega z prace. a brat by skocil k nemu. ak ma teda zaujem, nech napise mail, alebo sz. teraz som sluzobne v nemecku,takze volat moc nie, ale v nedelu v priebehu dna moze zavolat. dohodneme sa, ja to pripravim a niekedy cez tyzden to moze byt v kutoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peter.G. nepotrebujem ten ovladac na nastavenie vysky svetla co je na palubovke ale to co je zaklapnute na svetle zozadu a vo vnutri je plosak a motorcek. To potrebujem na pravu stranu .Zacnem s cenou 300Sk. A z prednej napravy mas este nieco? pis na pators@azet.sk alebo na forum mail dik ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pato - to posunovanie svetiel mam, ale mam taky pocit ze je to zlomene. takze neviem. to asi nic. prip. co mas pokazene? ked to ty nemas zlomene ale nefunkcne, tak by sa to dalo z dvoch dat dokopy.

z prednej napravy mam uz len komplet zavesenie s tlmicmi, pruzinami, homokineticke klby, loziska, kotuce a segmety.

napravnicu som vzhodil. zavadzala mi, nikto sa nezval tak som ju vylozil von a na druhy den tam uz nebola. "obcania" sa o nu postarali. napis co potrebujes a dohodneme sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pato - v pripade ze ho chcel, plati vyvolavacia cena 300 a posielam postou. vies co, ked som dal Races-ovi tak aj tebe postove poplatky platim ja. uz serem na peniaze, vyhodit mi je to luto a uz ma to prestava bavit furt sa tu prosit. porozdavam to a bude pokoj.

[upravil dne 27.1.2008 PeterG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...