Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lita kola


švejk

Recommended Posts

mam dotaz :) nevite nahodou nekdo, kde by se dala sehnat TATO kola? nebo alespon jaka je to znacka/typ a jestli by se pripadne dala dat na P406 2.0i 16V, rv.99?

na fotce jsou dana na P405 Mi16, rv.89 (ale tim rokem si nejsem jistej, kazdopadne mel jeste stary interier)

[upravil dne 21.1.2008 švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejk: ta kola jsou opravdu origo z 307, ale jsou to 205/55 R16. Název nevím, ani ET, ale zítra ti můžu mrknout doma, jestli na nich něco vyčtu, leží mi v garáži. A jinak by se dala sehnet kousek od Kolína v jednom bazaru s gumama a kolama. Nedávno jsem tam na ně koukal, tak by tam ještě mohla být... Prodával je i s gumama za 10k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smety

švejk: ta kola jsou opravdu origo z 307, ale jsou to 205/55 R16. Název nevím, ani ET, ale zítra ti můžu mrknout doma, jestli na nich něco vyčtu, leží mi v garáži. A jinak by se dala sehnet kousek od Kolína v jednom bazaru s gumama a kolama. Nedávno jsem tam na ně koukal, tak by tam ještě mohla být... Prodával je i s gumama za 10k

ET 31

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

405 ma ET 25 nebo 29, takze tam je to celkem pohoda i bez podlozek

405 má ET 24, takže bez podložek by tam šly dobře, ale 5mm podložky by nebyly od věci ;)

EDIT: Na tý fotce podložky pod kolama nemá ;)

[upravil dne 22/1/2008 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...