Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ASUS F5R přestaly fungovat fuknční klávesy


deeper

Recommended Posts

Mám problém s notebookem. Z ničeho nic (takhle to prezentuje přítelkyně :-)) přestaly fungovat funkční klávesy (FN+F10 atd), ale pouze na vypnutí zapnutí, zesílení a zeslabení zvuku. Ostatní frčí. Nevíte jak je zpátky přemluvit aby fungovaly. Už jsem zkoušel vše možné v nastavení win (XP home) ale nemůžu pořád na nic přijít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

Mám problém s notebookem. Z ničeho nic (takhle to prezentuje přítelkyně :-)) přestaly fungovat funkční klávesy (FN+F10 atd), ale pouze na vypnutí zapnutí, zesílení a zeslabení zvuku. Ostatní frčí. Nevíte jak je zpátky přemluvit aby fungovaly. Už jsem zkoušel vše možné v nastavení win (XP home) ale nemůžu pořád na nic přijít

Buhví čím to může být, možná udělat reinstal systému. Třeba se to dá bvyřešit i jinak, ale budeš mít zas "čerstvej" systém, všechno špatný je k něčemu dobrý....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt, buď je to softwarová chyba a pomůže reinstalace a kdyz ne, tak bude nutný servis, leda že by pod tím byl prach, ale pod 4 klávesami najednou? :myslim zkus je vyndat (opatrně) a profouknout

Jinak to znám taky, ono se to stalo samo a v servise ti řeknou, že se v tom někdo hrabal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce to třebas nějakej ovládací softík, aby kombinace Fň+funkční klávesy chodily? Třebas se to povedlo přítelkyni nějakým stylem zakázat, takže se to teď nepouští samo po startu a tím pádem tyhle klávesový zkratky nechodí. Co kombinace Fň + jiný klávesy? Konkrétně mám na mysli "numerickou část" klávesnice a čísílka/operátory umístěný tam? Ty chodí, nebo taky ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem řešil kámošovi na NB HP. Komplet jsem mu to nově nainstaloval - měl tam všechno a šlapalo to krásně. Frajer si tam naklopil nějaký programy z práce (AutoCAD apod) a za týden byl u mne znova, že mu nejdou funkční klávesy...

Musel jsem odebrat kompletně celýho HP manažera a znova ho nainstalovat. Pak to všechno zase začalo chodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...