Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sencor SCD MP105R - poradte s panelom


raydowe

Recommended Posts

mam v aute tento kusok - (jo vim nic moc) ale sluzi dobre. V krabici je k nemu pribalene aj puzdro na panel. Akurat neviem, ako ten panel dat dole. Da sa dat dole ta MP3ka(display) a radio tak je nefunkcne. Lenze niekomu by to stale mohlo podavat ruky. V manuali nic neni. Skusal som to vseliako, vyzera ze to dole nejde. Nemate niekto skusenosti s tymto modelom? Da sa dat vobec dole? Na nete je odnímateľný čelný panel, aj puzdro pribalene... ale to je vse, manual nic aj ked tam opisuje hadam vsetko

35020085.jpg

[upravil dne 21.1.2008 Raydowe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Raydowe

mam v aute tento kusok - (jo vim nic moc) ale sluzi dobre. V krabici je k nemu pribalene aj puzdro na panel. Akurat neviem, ako ten panel dat dole. Da sa dat dole ta MP3ka(display) a radio tak je nefunkcne. Lenze niekomu by to stale mohlo podavat ruky. V manuali nic neni. Skusal som to vseliako, vyzera ze to dole nejde. Nemate niekto skusenosti s tymto modelom? Da sa dat vobec dole? Na nete je odnímateľný čelný panel, aj puzdro pribalene... ale to je vse, manual nic aj ked tam opisuje hadam vsetko

[upravil dne 21.1.2008 Raydowe]

Odklop panel, pak ho vezmi na pravé straně a zatlač nalevo, potom ho odklop. A zpět ho přilož na pravou stranu normalně nesklopený a na levé straně zacvakni, bývá to stejné u všech rádií

Jo a koukni na zadní stranu panelu, bývá to tam vylisované

Alpine to má takhle, a mělo to i kamošovo JVC nebo co to měl

[upravil dne 21/1/08 Radek Hurvajz]

post-0-14109598614276_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to zase pochopil jinak, jakože čistě jen ten display vlastně ten kousek vymezený tím stříbrným, by se měl dát vyndat a fungovat sám jako mp3 přehrávač, tak by to mělo jít vysunout při odklopeným panelu

EDIT: :myslim jsem idiot, teď jsem si to přečetl pořádně

Sory :aut

[upravil dne 21.1.2008 309Tom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zial nejde to, ani to asi ist nemoze. Po vyklopeni je panel zapusteni asi pol centimetra dovnutra ramu, cize sa nema kam pohnut. Tak isto je spojeny priamo panel s vyklapacim mechanizmom ozubenym kolieskom. inac povedane, ozubene koliesko je sucastou vyklapacieho panela. Tak isto struny po bokoch vyzeraju byt priamo uchytene na tom panely. Pozrem ci nemam blocek ze by som im to isiel vratit. A asi napisem sencoru na slovensku, nech nezavadza zakaznikov, lebo to maju priamo na stranke. Este vam odfotim zajtra ten spoj uchytu panelu, nech mam definitivne isotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Raydowe

Zial nejde to, ani to asi ist nemoze. Po vyklopeni je panel zapusteni asi pol centimetra dovnutra ramu, cize sa nema kam pohnut. Tak isto je spojeny priamo panel s vyklapacim mechanizmom ozubenym kolieskom. inac povedane, ozubene koliesko je sucastou vyklapacieho panela. Tak isto struny po bokoch vyzeraju byt priamo uchytene na tom panely. Pozrem ci nemam blocek ze by som im to isiel vratit. A asi napisem sencoru na slovensku, nech nezavadza zakaznikov, lebo to maju priamo na stranke. Este vam odfotim zajtra ten spoj uchytu panelu, nech mam definitivne isotu.

No ale Alpine to má uplně stejně, ten panel drží na pantech a posunem ho uvolníš, ozubené kolečku je taky součástí panelu;) a v návodu taky ani čárka, musel jsem chvilku přemýšlet a pak se to povedlo, no a až potom jsem si v¨šimnul že je to na zadní části namalované. Na stránkách Sencoru píšou odnímatelný čelní panel:myslim Zkoušel jsi zatlačit z jedné i z druhé strany při sklopeném panelu?

[upravil dne 21/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak asi to k nicomu nebude, moc tam toho nevidno. Neda sa to tak odfotit ako som predokladat. Brani tomu horna lista panelu a velkost objektivu fotaku. ale hodim to sem.

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

moj usudok je, ze to fakt nejde. snad nie som tak blby, ze by som to nevedel dat dole. Pisal som aj na sencor.sk. tak cakam ci nieco odpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho jak je panel připojenej to asi opravdu nejde, je totiž připojenej tím plochým páskem, aby šel odejmout musel by mít konektor. Zřejmě myslí odnímatelným panelem v popisu tem odnimatelný přehrávač:( Potom mi ale uniká proč je k tomu pouzdro na panel. :myslim

[upravil dne 22/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lenze oni maju popisu aj odminatelny prehravac, aj odminatelny panel....

nic to, uz mi odpisali. Panel skutocne nejde dat dole. pribalene puzdro je udajne na sluchatka lool... sencor bravo. Idem im aspon vymalovat zaludky ohladom toho popisku. Keby som to vedel tak ho neberem, lebo takto z vonku do auta neni dobre vidiet, ci na radiu nieco chyba.... staci blby zlodejicek ktory mi koli tomu roztrepe okno, len aby to zistil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

co k tomu rict ... vybral sis lowendovou znacku, hold s tim se musi pocitat :myslim

Maximalne bych to uhral na vraceni penez za klamavou reklamu :D

low end to sice je, i ked cena uz nebola az tal low endova ale to neznamena, ze si niekto bude davad do popisku co chce :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Raydowe

Původně zaslal: Pata

co k tomu rict ... vybral sis lowendovou znacku, hold s tim se musi pocitat :myslim

Maximalne bych to uhral na vraceni penez za klamavou reklamu :D

low end to sice je, i ked cena uz nebola az tal low endova ale to neznamena, ze si niekto bude davad do popisku co chce :grr

Pokud zboží nemá uvedené vlastnosti které jsou v popisu zboží jedná o neschodu s kupní smlouvou a máš nárok na vrácení peněz, alespoň u nás je to tak v zákoně o ochraně spotřebitele. Jinak za ty peníze koupíš Alpine nebo JVC

[upravil dne 22/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Raydowe

Původně zaslal: Pata

co k tomu rict ... vybral sis lowendovou znacku, hold s tim se musi pocitat :myslim

Maximalne bych to uhral na vraceni penez za klamavou reklamu :D

low end to sice je, i ked cena uz nebola az tal low endova ale to neznamena, ze si niekto bude davad do popisku co chce :grr

Pokud zboží nemá uvedené vlastnosti které jsou v popisu zboží jedná o neschodu s kupní smlouvou a máš nárok na vrácení peněz, alespoň u nás je to tak v zákoně o ochraně spotřebitele. Jinak za ty peníze koupíš Alpine nebo JVC

[upravil dne 22/1/08 Radek Hurvajz]

Ano, tak nejak jsem to myslel, pan Hurvajz me vhodne poopravil :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nikto11

ja by som vyskusal ako si na tej fotke vsimol tak je tam zo zadu nejaky cudlik, skus ho zatlacit alebo nieco, musi to ist lebo na nete pisu ze je to tam nejaka poistka co iba drzi mp3ku na paneli

Mp3ku vyberem, to neni problem, islo mi o panel cely.. je tam este jeen cudlik, te je na vytahovanie CD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je mozno dobry napad. len je to bud alebo. Mozno tym ze to zakryjem, si niekto bude mysliet ze je tam neviem jake radio s panelom. A pode na to. Ked je to takto odkryte, tak ostava dufam, ze si kazdy potencionalny socialny pripad vsimne, ze tam chyba display.

von to nejde, ako som pisal vysie. Potvrdili to aj zo Sencoru.. aj napriek tomu ze maju v popise nieco ineho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...