Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Štartovanie , problems ...


Miki

Recommended Posts

Zacalo to cele sklbanim vo vyssich otackach , motor sa proste nedostal nad urcite otacky a dusil sa . Vymenil som teda benz. filter co nepomohlo . Pridalo sa k tomu zhorsene startovanie za studena(za tepla nebol a nie je ziadny problem). Sklabanie podla mechanika sposobovale zle benz. cerpadlo a tak doslo k vymene za novy kus a sklbanie prestalo a auto ide OK , dokonca o nieco lepsie nez predtym ale to je mozno len subjektivne .Problem so startovanim vsak zostal a je to horsie cim vacsia zima je vonku .Ak sa auto roztiahne chyti sa ihned a ide potom normalne . Asi 3 krat sa mi stalo aj to ze pri vyradenej rychlosti mi to zhaslo a uz som to nenastartoval. mechanik hovori ze to budu asi nejake cidla , teplotne + este je tam jedno ...ale uz im moc neverim , nerad by som sa pustal do systemu pokus omyl lebo to financne nezvladnem ...

Prosim o kazdu radu pripadne skusenost .

P.S. kontrolovali sa sviecky , kable... vsetko priebehalo ako ma ... ale problem je stale rovnaky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...