Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další nechutnost


Hhonza

Recommended Posts

Před chvílí jsem to dočetl. Je to humus humusovský a jsou to NULY na Ntou!!! Nemám slov!!!:grr:grr:grr

Mít tak adresy - všech - i těch, co jenom byli na tý párty, nechápu, jak někdo nemohl zakročit. Každej, když se napije udělá VOLOVINU, ale toto neni jenom VOLOVINA!!!

Někdy mě fakt s..e, že jsem člověk a patřím do této skupiny savců!!!!! :grr:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já na to žaludek nemám, ani jsem to nepustil. V ulici koupil barák majitel bordelu z města, opravil ho, dělali tam se známýma policajtama mejdany s ku.vama a jako hřeb večera se bavili tím, že on vždycky někde koupil sele a měl dva ty škaredý americký psy, kterýma ty selata nechali roztrhat zaživa a natáčeli si videa. Po ulici jezdili stovkou a když je chtěla jedna mamina napomenout, že si tam hrají děcka, málem to schytala. To jsou nedotknutelní, většinou rozežraní zbohatlíci nebo jejich mladí. Normální člověk to neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Když už jste tak přecitlivělí na zvířátka, tohle je nic?

To nikdo neříká, to jsou taky naprostý svinstva, a z pohledu člověka asi určitě větší.

Spíš mne v tom ale štve, že v tvých zmíněných případech se pachateli dostane spravedlivý trest ve velké výši (teda tak by to mělo být, možnosti jsou), kdežto u tutich debílků co utýrají zvíře je postih malý, když náhodou z toho udělají TČ tak je sazba maximálně 1 rok, ve většině případů to ale končí pokutama a koho dneska nějakých 5.000,- Kč potrestá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Rebik

No jasně, jenže mě fascinuje, jak se všude probírají kočky a spol. a děti jsou "normální".....

Nejsou, ale co naděláš, tresty nízký a strach z autority už ani školáci nemaj. Tak co bys čekal:nevim:(:(

Vopičí - obávám se poněkud mimo mísu

Řebík tu řeší, že se tu všichni vztekáme nad surovým zacházením se zvířatama

ALE TO, ŽE SE MINIMÁLNĚ 1X TÝDNĚ V MÉDIÍCH PROBÍRÁ NĚJAKÉ TĚŽKÉ UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ NEBO SMRT DÍTĚTE, TO UŽ POMALU BEREME JAKO SAMOZŘEJMOST

co s tím mají společnýho školáci a jejich vztah k autoritě???

Každopádně souhlasím s tím, že by ta partička měla být před ty psy postavená sama, ale taky hodně přemýšlím nad tím, proč já mohl od mých 8mi let jezdit sám na kle po Stromovce (84ha park v Praze) a můj kamarád se 12ti letýho kluka do toho stejného parku bojí pomalu pustit samotného.

[upravil dne 21/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

No jasně, jenže mě fascinuje, jak se všude probírají kočky a spol. a děti jsou "normální".....

Marku, mám na tebe dotaz: Jak jsi přišel na to, že by komukoli v této diskusi připadalo týrání dětí normální? Zmínil se o tom snad někdo, nebo řekl někdo něco v tom smyslu, že to je podobné jako týrání zvířat nebo něco v tom smyslu? NIKOLI.

Takže: Proč měníš téma diskuse, prosím? Proč nezaložíš jiné vlákno? Nebo k tomu přidáme týrání starých lidí, zabití barmanky pro 2000 tržeb a podobná zvěrstva, a budeme se trumfovat, že toto je větší zrůdnost než ono? Takováhle diskuse by k ničemu nevedla.

Prostě mi není jasné, že se probírá tenhle zvířecí případ, a ty přijdeš s týráním dětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...