Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kooperativa


VladoHA

Recommended Posts

chcem sa opytat ake mate skusenosti s kooperativou...

11.1.2008 som mal buracku v obci Trhoviste SK skodu som nahlasil v pondelok 14,1,2008 auto mam na ceskych znackach a aj poistene je v ceskej kooperative.Kedze skodu som nahlasil pred tyzdnom a cakal som ci sa ozvu alebo aspon ze sa neake veci daju do pohybu ale oni nic tak som tam dnes volal a oni ani nevedeli ze sa vobec nieco stalo je to normalne?ako asi dlho bude trvat kym to neak ukoncia?Auto je aj havarijne poistene a preto mam obavy s toho ze budem musiet auto tahat do ciech zo slovenska ma niekto s takym dacim neake skusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi jasne ze poistku neukoncia za 2 tyzdne problem je v tom ze Michalovsky dopravaci mi nechceli dat kopiu zaznamu o dopravnej nehode udajne si to musi vyziadat poistovna akurat co ma sere je to ze auto je havarijne poistene a neviem ako sa k tej skode vyjadria ci to daju ako totalku aj ked auto je opravitelne lebo co je poskodene je kasna a naprava ale nosniky nar zony su uplne ok ved ty mas fotky tak co myslis ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je všechno dávat písemně /i po tlf.rozhovoru/.

Pojišťovny s tebou kamaráděj jen do tý doby co jim platíš !

A že to bude vyřešeno do 14dní /jak kdesi říkaj v TV reklamě - na to bych nespoléhal/.

Mě to trvalo 3měsíce než jsem vyřešil mnou nezaviněnou havárku. /tlf, dopisy.... /a to jsem toho "troubu" co to způsobil měl natočenýho na mobilu a po zkopírování na CD předal policii.

Přeju ti hodně úspěchů a rychlý vyřízení.

Hlavně se nedej odradit a neustále je "otravuj" - jak pokračuje vyřízení tvého případu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

prave ze som to osobne nahlasil na pobocke v prostejove a ta zenska sa asi na to ... dufam ze aspon vyjadrenie ci to bude totalka dostanem cim skor aby som to mohol davat uz do hromady

No, když jsi to hlásil osobně - pak bych požadoval kopii zápisu ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

chcem sa opytat ake mate skusenosti s kooperativou...

11.1.2008 som mal buracku v obci Trhoviste SK skodu som nahlasil v pondelok 14,1,2008 auto mam na ceskych znackach a aj poistene je v ceskej kooperative.Kedze skodu som nahlasil pred tyzdnom a cakal som ci sa ozvu alebo aspon ze sa neake veci daju do pohybu ale oni nic tak som tam dnes volal a oni ani nevedeli ze sa vobec nieco stalo je to normalne?ako asi dlho bude trvat kym to neak ukoncia?Auto je aj havarijne poistene a preto mam obavy s toho ze budem musiet auto tahat do ciech zo slovenska ma niekto s takym dacim neake skusenosti?

No to že tam o tom zprávu nemají, anich se nedivil:nevim Nejlépe když to nahlásíš někde na pobočce, kde Ti udělají kopii toho tiskopisu co jim podepíšeš. Další věc je mít hoooodně fotek, aby se potom případně necukali a to jestli to bude nebo nebude totálka záleží na příslušeném likvidátorovi, kolik tam dá procent poškození a to záleží jen na něm. Jinak všeobecně platí totální škoda = cena opravy by převýšila časovou cenu vozidla. Časová cena = cena, kterou auto mělo v době nehody:papa A jinak když Ti policie nic nedá, tak z toho si nic nedělej, pojišťovny mají přístup na centrální databázy k policii a tam si vše shlédnou. Jinak hodně štěstí:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za info zeraz podvecer mi volal likvidator a ze sa to bude snazit dat cim skor do poriadku snad to neostane pri kecoch obhliadnu to na slovensku aspon o problem menej kopiu o zapise dopravnej nehody chcel preto ze sa to stalo mimo cr nic mi neostava len to zohnat a potom uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...