Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy a cestina do navigacie P 607 r.v. 2001


fiiloo

Recommended Posts

Původně zaslal: fiiloo

Kto mi poradi kde mozem stiahnut mapy a CZ jazyk do malej navigacie do Peugeotu 607 2.2HDI r.v.2001. ?????

Momentalne to mam vo Francuzkom jazyku !!:(

Za pomoc vopred dakujem .:roll

[upravil dne 19.1.2008 fiiloo]

na to je potřeba cd , a ke změně jazyka taky .na češtinu zapomen-neumito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo CZ mi nieje treba aspom po anglicky keby bola by som bol poteseny , lebo ta francustina mi nejde do usi , ako si .:nevim

Viaes mi nejako poradit kde by som to postahoval ?a alebo od niekoho prepalil ? :roll

lebo co som pozeral ceny na nete 10.000sk nedam za soft z mapami , je to dost ved tolko stoji cela navigacia .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fiiloo

Noo CZ mi nieje treba aspom po anglicky keby bola by som bol poteseny , lebo ta francustina mi nejde do usi , ako si .:nevim

Viaes mi nejako poradit kde by som to postahoval ?a alebo od niekoho prepalil ? :roll

lebo co som pozeral ceny na nete 10.000sk nedam za soft z mapami , je to dost ved tolko stoji cela navigacia .

čau jestly chceš mapy můžu ti je poslat za 1500kč komlet evropu a některé státy podrobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vážení Peugeotáci čo hladáte mapy do VDO r.v 2001 2003 sledujte občas aj bratské stránky "Citroeny.cz" Tu nájdete vďaka šikovnosti niektorých jej členov to čo potrebujete. Ja mám Citroen C-5 a stále sledujem Vaše Fórum , nakoľko sa tu dozviem veľa užitočného o autách vyrobených PSA. Tu je link na poslednú aktuálnu mapu našich zemepisných šírok : http://citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=1837&start=275

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...