Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loučení


Proky

Recommended Posts

2 Medved: JJ přesně ten Hotel Slunce na náměstí je ťamanů. A byl to jedinej hotel, teď už se nechá fakt přespat jen v Roudný nebo ve Veselí.

2 kapa: Ta restauračka se jmenuje Paluba a ta diskotéka se jmenuje "Disko Paluba" a kdyžtam neni oldies tak se tam nevyplatí chodit, jsou tam sami lidi - 15let, a když tam přijdu tak si tam připadám jak strarej fotr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Sorry za :xvul ale ten smutnej název tématu je deprimující..to je jak kdyby někdo umřel a nakonec jsme skončili v hospodě:D

Mno .......................

http://www.peugeot-club.com/kniha/img/vul.gif na kolika jsi byl pohřbech??? Já na několika a vždycky se pak skončilo v hospodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Sorry za :xvul ale ten smutnej název tématu je deprimující..to je jak kdyby někdo umřel a nakonec jsme skončili v hospodě:D

Velice se omlouvám, ale nečekal jsem, že se to strhne na 2 stránky, tak já založim jiný téma kde budem řešit třeba palubu nebo téma Sobeslav

[upravil dne 22/1/2008 Proky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Motorest LADA se to, Vendulko, jmenovalo za totáče, kdy v Soběslavi sídlila fabrika na šicí stroje LADA (později ELITEX)

Jj přesně tak, teď se mi zdá, že z toho má někdo sklady a asi jinak to využitý neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...