Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loučení


Proky

Recommended Posts

Původně zaslal: Proky

To je fakt tady jsou nejsuprovější lidi co jsem zatim poznal. No tak to odsunutí na konec bych bral, přece nebudu kazit fotky a ani spanilku. Na úvodní straně smažu fotky a popis a nechám tam jen napsano nePeugeot :)

A mě se tady líbí, je tu s váma sranda.

[upravil dne 19/1/2008 Proky]

No a teda inzerátek hoď taky sem, třeba se tu někdo najde a auto zůstane v clubu taky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Proky

2 aka: doufám, že letos zajdem někam pokecat.

Na Palubu nebo ke Slunci???

:xvul Palubu znám. Je to jedna taková zastrčená polorozpadlá hospoda stlučená z pár prken v Praze 9 - Čakovicích. :D Výborná knajpa. :super Mam na ní jen suprový zážitky. :mrk

[upravil dne 20/1/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Stifler: Chyba - Palubu v Soběslavi znám i osobně , přeci jenom jsem v Soběslavi dělal řidičák a na Palubu jsme to šli po závěrečkách oslavit a mimo to pocházím asi 15km odtut a okolo jezdím ,když se vracím na Moravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to aka :mea culpa - já špatně pochopil, přesné jméno té soběslavské si nevzpomenu , už je to docela chvíle co jsem jel okolo a spíš koukám po silnici než po jméně restauračky , holt se držím volantu a jezdím tudy většinou navečer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Proky

2Medvěd: mám pro tebe špatnou zprávu, Slunce koupili Vietnamci, předělali ho a je z toho vietnamská prodejna.

btw: Paluba je na dvě části nahoře je hospoda a dole diskotéka

Ehm - rozumíme si???

Myslíš Hotel Slunce???

Tak to mi hlava nebere - proč město prodá hotel přímo na náměstí Vietnamcům na tržnici???

Nepletu-li se, tak Sobík snad jinej hotel ani nemá - nejblíž asi v Roudné nebo ve Veselí, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...