Jump to content
pavel3.0.9

Dodelani centralu

Recommended Posts

Zdravim vsechny.Teta ma 206 s BSI.Potreboval bych poradit se zapojenim, centralu s do typ Portman cz4700DO.Jde mi hlavne kam dat optickou signalizaci.Nejradsi bych to pripojil na packu co udava smer,nebo me napadlo dat to na vystrazny svetla.Nevim dve veci,jestli se muze ten vystup z toho centralu pripojit primo,nebo prez diodu? nevim co na takovy pripojeni rekne ta BSI?pak je tam vystup odemknuti zamknuti,ale to pripojovat nebudu .jde mi hlavne o ty smerovky.DIKY VSEM ZA POMOC RADY!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau, u toho Portmanu zapojuješ akorát na baterku a kostru. Spínače odemykání a zamykání nech jak jsou. Kabely na směrovky se dají zapojit přímo na BSI (na výstražný bych to nezapojoval, protože to má jednu nevýhodu a to, že zamykání spíná světla jenom jednou, tudíž by se na výstražných spojil obvod a začaly by blikat, ale už by se nerozpojil, tudíž bys musel mačkat dvakrát zamykání, popř. dvakrát zamykat). Já to připojil přímo do konektoru na imobilizér. Napiš jaky je ta 206ka rok výroby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já mám taky rv. 1999 a u mě je to asi takhle: Na BSI si najdi černý konektor s takovou červenou jistící záklapkou a na něm jsou to ty kabely. Hnědý a vedle bílý - vždycky jsou dva který jdou do konektoru. Na tyhle to připoj a mělo by to fungovat. Ale je tam docela blbej přístup na rozdělání konektoru. Good luck :super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×