Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hudba do 306


venouš306

Recommended Posts

Zdar lidi mam 306 v sedanu chtel bych tam nejakou huddbu přemyšlel jsem že bych tam dal todle radio http://www.kasa.cz/audio-video-technika/koupit/340019/sencor/sencor-scd-5705mr/

v předku mam originalni repraky a dozadu chci neco koupit ale nevim jake když tam koupim nejake nove tak do 500 je to škoda penez a nebo se mam rači podivat po strašich zanačkovych?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: venouš306

me se prave libilo že to ma USB vstup hodim hudbu na flešku a nemusim palit cd co bys doporučil ?

no přesně takhle se to dělá kdyš je rádio k ničemu udělá se na něj USB a jiné kraviny aby to někdo koupil...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peto670

Mam sencor a uplne som spokojny zvuk v pohode a prijem FM signalu lepsi ako na kamosovm SONY.....

Hmm tak to si bud naozaj hodne nenarocny alebo mas hodne dobry kus.:))

ja mam takmer najvyssi model od sencoru a uz by som donho asi nesiel a to sa za narocneho naozaj nepokladam. Tuner je naozaj slaby. Straca casto kvalitny signal, a zvuk je sedy priemer. myslim ze radio za 1500 by hralo rovnako. Na druhu stranu ma naozaj libivi dizajn, ovladane a funkcialita je dobra. Zvuk a tuner ale myslim cene nezodpovedaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to je těžký radit když nenapíšeš co by jsi rád. Napsat chci hudbu do auta je širokej pojem. Ale vzhledem k tomu, že uvažuješ o radiu za 1500,- a reprákách za 500,- tak asi žádný "hifista" :) nebudeš, ale bežný posluchač hudby s částečným hudebním hluchem :D

Takže se koukni po nějakým klasickým radiu, asi by ti stačil i ten Sencor, ale mě osobně nepřesvědčil mechanickým zpracováním. Zhruba po 2-3 letech užívání se na panelu ošoupaly západky a panel vyskakoval z rádia kdy se mu chtělo. Ve firemním autě máme Sencora taky a opět to zpracování nic moc. Koukni na nějakýho Panasonica, Clarion apod, to jsou celkem osvědčený značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nieco na pobavenie. hore pisem o tom, jak Sencor zle chyta signal.. asi sa mi niekto chcel pomstit. Isiel som von doladit radia, lebo som si ich rozladil nechtiac stlacenim na blby key... a tie stanice co chytalo. Kolega sedel vedla mna a sa pyta, ze to co mas.:))) ty sa stazujes na slaby tuner? :)))) chytilo to asi 3 ceske stanice nejake CR1 potom CR Ova alebo tak neco.:)) A to sme boli v strede slovenska... ZIlina.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam prave tet v aute sencor je to jeste na kazety ale jsem snim spokojeny radija chyta dobře tak jsem si řikal že zustanu u zančky.Ale dam na vaše rady a skusim neco zančkveho no chtel jsem se jeste zepta když mam ve předu originalni repraky mužu dat do zadu třeba tydle http://www.aukro.cz/item298222896_repro_kenwood_kfc_hq138_160w.html jsem prave ulny lajk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: venouš306

No ja mam prave tet v aute sencor je to jeste na kazety ale jsem snim spokojeny radija chyta dobře tak jsem si řikal že zustanu u zančky.Ale dam na vaše rady a skusim neco zančkveho no chtel jsem se jeste zepta když mam ve předu originalni repraky mužu dat do zadu třeba tydle http://www.aukro.cz/item298222896_repro_kenwood_kfc_hq138_160w.html jsem prave ulny lajk

V tom není problém, já to mám dočasně taky tak, ale jestli ti můžu poradit, tak mu napiš o skutečný foto a třeba i foto dokladu o koupi, když jsou jen 2 měsíce starý, tak by to měl mít a jestli to chce prodat za co nejvyšší cenu, tak ti to jistě rád vyfotí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...