Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zrazy na Slovensku?


bombarderik

Recommended Posts

Původně zaslal: bombarderik

No sak to nevadi ze v malom aj to je nieco, mne by v podstate nerobilo problem ist napr aj na vychod alebo na zahorie to by sa dalo dohodnut , ide o to ze ci by mal niekto snahu sa zrait :super

Pravdu povediac neviem kolko je peugotakov na slovensku ma o tom niekdo prehlad?

poviem pravdu ze nemam zaujem sa zrazit.:D

ale inac na zraz asi vela ludi nenahovoris.ved uvidime kto sa este ozve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

problem je v tom , ze to ma vacsinou kazdy daleko pretoze je nas malo.ja mam daleko v podstate vsade a tak nechodim nikde.robili sa nejake pokusy o zraz ale nic moc.len take v malom.

Jediný kto má všade ďaleko si TY!!!

Keď bol viac menej veľký zraz v Ochtinej PaloLM nemal problém prísť ku Rožňave až z Liptovského Mikuláša....

Ale pre Teba bolo vždy všade ďaleko...

Inak zrazy sa sem tam robia....len keď každý zmýšľa ako jozefsv tak je účasť mizivá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ked sa tak pozeram dozadu je to stale iste jozefsv je aj po roku stale taky aky bol stale iba keci a skutok utiekol ved ked sa da dostat na zraz dajme tomu aj z Bratislavi a to " Tibor<>Erika " prepačia že ich menujem si určite nestažovaly za učast ktora bola s takymto pristupom čo maš jožko to daleko nedotiahnu :aut slovensky Peugeotaci ked si z teba budu brat priklad !!!!!!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si že sa netreba hneď urážať ale treba navrhnúť riešenie, teraz je na podobné akcie ako bola Ochtina ešte stále zavčasu ,ale podľa mna treba niečo podobné do budúcna plánovať, určite miesto stretnutia nebude všetkým vyhovovaťm ale s tým sa treba zmieriť. Ja som toho názoru že treba prjemné spojiť s užitočným a poznávať krásy Slovenska ja som napríklad musel v mape hľadať, kde Ochtina je a nebanujem že som tam bol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trosku som nepochopil vase reakcie.ak urobite jeden zraz za rok a niekomu to nebude pasovat koli terminu a napr. vzdialenosti tak to tazko dojde.v cechach maju zraz kazdu chvilu a stale niekde inde,takze je vacsia pravdepodobnost ucasti.chcel by som vidiet ci by niekto dosiel na zraz od blavy ak by sa konal na vychode.nemal som konkretne na mysli ze je pre mna daleko do roznavy tak nechapem vasu reakciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, Slovensko zase tak velký není, nebo se pletu (je to podobná nudle jako Cesko)

Když se chcete srazit, tak uspořádejte sraz. Prostě, kdo bude chtít přijede, kdo ne, nepřijede. Jak prosté.

Taky existují lidi, co umí jenom remcat - je to v jejich povaze a takoví to mají v životě pak těžké. Jenže tímhle demotivují ostatní. Takže se jimi hlavně nenechte otrávit. Většinou nic neudělají a jen remcají. Bohužel.

jozefsv: no comment!

P.S.: Na sraz to mám po CR cca 260-300 km (vážně je umístuji inteligentně na severovýchodě a já jsem ze Sumavy, z jihozápadu:) ) Takže většinou v tom svým autě sedím 4-5 hodin a jedu a jedu a jedu.(zatím jsem vžycky dojel ;) )

Na Slovensko za vámi nepojedu... je to výlet na celý den a navíc, navíc máte mobilní stanice STK ;) - ale jinak, ne že bych nechtěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

hmm, Slovensko zase tak velký není, nebo se pletu (je to podobná nudle jako Cesko)

Když se chcete srazit, tak uspořádejte sraz. Prostě, kdo bude chtít přijede, kdo ne, nepřijede. Jak prosté.

Taky existují lidi, co umí jenom remcat - je to v jejich povaze a takoví to mají v životě pak těžké. Jenže tímhle demotivují ostatní. Takže se jimi hlavně nenechte otrávit. Většinou nic neudělají a jen remcají. Bohužel.

jozefsv: no comment!

P.S.: Na sraz to mám po CR cca 260-300 km (vážně je umístuji inteligentně na severovýchodě a já jsem ze Sumavy, z jihozápadu:) ) Takže většinou v tom svým autě sedím 4-5 hodin a jedu a jedu a jedu.(zatím jsem vžycky dojel ;) )

Na Slovensko za vámi nepojedu... je to výlet na celý den a navíc, navíc máte mobilní stanice STK ;) - ale jinak, ne že bych nechtěl :)

najviac ma bavi ked niekto co o tom nevie nic do toho keca.

myslim to teraz vseobecne nie konkretne.

skusal som kontaktovat nedavno vladaha a Y2K ci nejaky zraz neurobime.mozu to potvrdit.takze nieco take ze ja nemam ochotu si mozte odpustit.

ze vela ludi zmysla tak ako som to napisal tak zato ja nemozem,ak dokazem niekoho tymto ovplyvnit tak je to jeho problem, ale tak to proste vidim.vychadzam z toho ze tu spusta ludi rozprava o tom ako sa chcu stretnut a zrazu ked k niecomu dojde tak skoro nikto neprejavi vazny zaujem.

vela ludi sa nato pozera aj z financnej stranky,takze take reci ze kto sa chce stretnut tak urcite pride si nechajte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...