Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

806 TD


nikto11

Recommended Posts

praveze vobec neviem s cim to ma suvis len odstranujem co viem a nachadzam co by mohlo byt.

ono umyvali sme rucne auto a potom oblialil vedrom vody . potom uz bol kaput. len toci a toci a nenaskoci.

predtym mi vzdy svietila kontrola diagnostiky pred startom a teraz akoby sa vypalila vobec nesvieti

mozno to ma suvis s tym ja neviem ja sa len snazim ist z roboty domov na aute ale vdaka info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nikto11

praveze vobec neviem s cim to ma suvis len odstranujem co viem a nachadzam co by mohlo byt.

ono umyvali sme rucne auto a potom oblialil vedrom vody . potom uz bol kaput. len toci a toci a nenaskoci.

predtym mi vzdy svietila kontrola diagnostiky pred startom a teraz akoby sa vypalila vobec nesvieti

mozno to ma suvis s tym ja neviem ja sa len snazim ist z roboty domov na aute ale vdaka info

tak přesně tohle se mi taky povedlo. Opláchnul jsem to kýblem a už jsem to nenastartoval. Jestli to někam zateklo vůbec netuším. Ale upozornuju,že mám benzín,takže nevím jestli Ti pomůže co pomohlo mě. Nešlo mi to nastartovat na volnoběh,pouze pod plynem. Zkus tedy nastartovat pod plynem a jak to budeš držet tak na 2000 otáček,tak klíčkem vypni motor. Já vím,že to zní jako kravina,ale pomohlo mi to. Za týden mi to udělalo znovu,udělal jsem úplně stejný postup a od té doby mám pokoj. Stalo se nám to,když jsme ho koupili. No a už to je přes 2 roky co to blblo. Zkus to za to nic nedáš. Dej potom vědět co a jak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...