Jump to content
Sign in to follow this  
jiri.wolf

Au au, něco jsem sejmul

Recommended Posts

Tak si to fičím v pátek v noci po dálnici od Prostějova na Brno a do cesty mi vletěl asi pes (tma jak v řiti, zahlíd jsem to na poslední chvíli). Ani jsem nestačil sundat nohu z plynu a ozvala se rána :(:(. Tak jsem zastavil na parkovišti a jen jsem koukal - blinkr pryč (úplně odletěl do neznáma a zanechal po své dráze letu stopu na blatníku, nárazník prasklý na vyhození (byl už dvakrát vařený, tak po třetí nevařím). Už je ve sklepě nový, tak se snad dostanu o víkendu to opravit. Teď mě čeká běhání po Brně a shánění blinkru. Je to asi 14 dní co jsem se chlubil, že už mám mlhovky, se na to vys.... :(:(:(:(

au1.jpg

au2.jpg

au3.jpg

au4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spíš se rozhlídni po černeych kronikách, jestli někomu nechybí babička...:D:D:D. Já to vydělv sobotu na vlastní bulwy. Hondička CRX jedoucí předemnou v Kokořínským údolí nabrala divočáka. Z auta odlítly taky nějaký trosky, chudák řidič měl co dělat, aby nezkončil ve škarpě a prasátko se v klidu sebralo a nasraně odběhlo do lesíka. Tyhle swině snad zabije jenom vlak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jsem vcera malem sejmul srnku. Probrzdil jsem ji o dobrych 15 m.

Lekla se mych akustickych brzd... Sice mi to nebrzdi, ale skripe :-)

Jinak tohle fakt nezavidim, pac se mi to uz stalo.

Ale stejne si myslim, ze je lepsi jit do srazky celne a riskovat rozbitej cumak (rozumej auta), nez nejak manevrovat a skoncit ve skarpe (s rozbitym cumakem auta a jeste svym)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlas s vixem. V rychlosti na dálnici se pokusit tomu vyhnout tak to zle skončí. Stejně jsem to tak tak zahlídnul, takže reakce bez šance. Asi to teda byl pes či liška - mělo to dlouhý ocas a do lesa to asi neodběhlo - spolujezdkyni to prolítlo vedle bočního okýnka někam do neznáma (nejspíš pod ten náklaďák co jsem právě předjel). Nu co už. Manévrování a kor na dálnici vůbec nedoporučuju - zachráníš čumák auta a zvířátko, ale buď skončíš na střeše či ve škarpě nebo tě sejme auto jedoucí za tebou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... byli to zloději náhradních dílů, kteří operují na dálnici a požadované ND vybídají rovnou za jízdy. Ještě žes ho trefil :-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×