Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5x112 na 406 coupe


suno

Recommended Posts

108 a 112 je rozdiel 4mm. ale to cini v skutocnosti 2 od odkraja jednej kruznice po druhu, lebo mas spolocny tred cize polomer 54 a polomer 56 mm...to su 2 mm... a zavit sedi a v diere v ektrone mas priestor na tie 2 mm urcite... To je tu vsetko ale v teoretickej hladine... nie som konstrukter, ale vysustruzit sa to da, prepocitane to mam a chlap tu pisal, ze videl par pažotov s takouto zmenou, takze v tych 2 mm nevidim zasadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

108 a 112 je rozdiel 4mm. ale to cini v skutocnosti 2 od odkraja jednej kruznice po druhu, lebo mas spolocny tred cize polomer 54 a polomer 56 mm...to su 2 mm... a zavit sedi a v diere v ektrone mas priestor na tie 2 mm urcite... To je tu vsetko ale v teoretickej hladine... nie som konstrukter, ale vysustruzit sa to da, prepocitane to mam a chlap tu pisal, ze videl par pažotov s takouto zmenou, takze v tych 2 mm nevidim zasadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Lenze ty si mas kolesa doma 114, nie? Tusim som niekde zahliadol

mam ale z toho nic,ta podlozka by sa musela skladat z dvoch do seba naskrutkovanych a na moj vkus uz trosku nakladne.to sa mi neoplati asi.a este ked pomyslim nato ze to auto dokaze ist 250 a pomyslim na tie podlozky tak som si nie az taky isty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamosova S klasa chodi 260 a tiez tam ma zmenu roztece (ocelove) a vazi 2 tony a ma 19" 245...cize v pohode... tie srobovane medzikusy do kopy je uz velka ch*jovina aj na mna... Skoda ze aspon tych 5x108 diskov tiez nic neni... alebo aspon 5x110, ale srat na to ked ten gruzinec, ci kto to je ma na tom ciernom hrnci 19ky a zmenil zo 4x108 na 5x112, tak preco by som si to nedal aj ja... ma tam aj mail na seba, by som mu napisal, len keby mi tak rozumel.... v profile ma ze je nejaky inzinier, mozno strojar a skonstruoval si ich mozno sam... treba zohnat niekoho co nam to prelozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ci by som si dal nalisovat zavity do hlinikovej podlozky..skor dural :)

a ja co som si daval robit podlozky jednemu tipkovi tak som nemal zavity nalisovane ale priamo v nom vyrezane.. dural..

ak mas moznost tak daj jeden kus vyrobit zeleznu a ak to bude OK tak potom dame spravit duralove...hmm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...