Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektricke sedacky 406 coupe


genzer

Recommended Posts

Dnes jsem koupil kozeny sedacky do svyho mazla,problem je v tom,ze jsou komplet v elektrice a ja mam manual.Bude problem to nejak napojit,aby fungoval aspon vejskovy nastavovani a posuv?Nebo bude lepsi nechat u nejakeho calounika prehodit calouneni a nechat puvodni kostru.Kdybi nekdo vystrachal schema k tem sedackam,bylo by to super,ale to bych asi chtel moc,co myslite:mrk

PS.Zadní sedacky a tapeci uz mam prehozeny a vypada to super,tomu auto proste kuze chybela:super

[upravil dne 18/1/08 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi budeš muset sehnat motorky, kabeláž a dle mě rozdělat půlku auta, aby jsi kabeláš hezky zainstaloval. Když jsem měl coupátko a podíval se pod sedačku, tak tam bylo stráááášně moc kablíků.

Pak by měli mít ty kůže standardně vyhřívání, takže si můžeš pohrát i s tímto.... :)

PS: Sleduji, že si autíčko hezky vybavuješ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky by se mi líbilo dát interier do kůže, resp. polokůže - sedací plochy potažený látkou, zbytek černá kůže. Vypadá to super:super a hlavně se člověk nemusí bát si na to v létě sednout v šortkách:D. Oželel bych i tu elektriku, i když s ní by to samozřejmě bylo ještě lepší. Ale pochybuju, že by se mnou majitel takovýchto sedaček měnil:(. I když jsou mezi řidiči dost rozšíření odpůrci kůže, tak ti si většinou auto v kůži nekoupí:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

No asi budeš muset sehnat motorky, kabeláž a dle mě rozdělat půlku auta, aby jsi kabeláš hezky zainstaloval. Když jsem měl coupátko a podíval se pod sedačku, tak tam bylo stráááášně moc kablíků.

Pak by měli mít ty kůže standardně vyhřívání, takže si můžeš pohrát i s tímto.... :)

PS: Sleduji, že si autíčko hezky vybavuješ... :super

motorky mam v sedackach nechany,takze zkusit sehnat kabelaz,to bude asi nejednodussi,co se tyce rozdelani interieru,to mi moc nevadi,rad se hrabu v autech,misto i cas mam

jj,snazim se,aby byl fesak,kuze mu proste chybela a navic ta puvodni sedacka ridicova bylo nic moc,byl v ni bouchlej airbag,spinava,no proste nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

Dnes jsem koupil kozeny sedacky do svyho mazla,problem je v tom,ze jsou komplet v elektrice a ja mam manual.Bude problem to nejak napojit,aby fungoval aspon vejskovy nastavovani a posuv?Nebo bude lepsi nechat u nejakeho calounika prehodit calouneni a nechat puvodni kostru.Kdybi nekdo vystrachal schema k tem sedackam,bylo by to super,ale to bych asi chtel moc,co myslite:mrk

PS.Zadní sedacky a tapeci uz mam prehozeny a vypada to super,tomu auto proste kuze chybela:super

[upravil dne 18/1/08 genzer]

Co sem se ptal tak pokud mas jenom elektriku bez pameti tak staci natahnout +12V na jeden z konektoru na sedacce a melo by to fungovat.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO jasně, co řešíš... Když máš sedačky i s motorkama, jako, že by´s je s nima měl mít a nemají paměť (to by muselo potom jít nějak přes řídící jednotku), tak Ti stačí natáhnout si odněkud (nejlépe přes pojistku) 12V kábl a druhý napojit na kostru. Otázka jenom, jaký jsou konektory (abys je nemusel dokupovat), ale ty sedačky by jsi měl koupit i s tím ... a druhej kábl dáš na kostru (třeba u sloupku);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,je v ty sedacce kolem triceti ruznej kabelu,takze urcite nebude stacit natahnout 2 kabely,v ridicove sedacce je snad 8 motorku.Uz to mam vyreseny,calouneni je uz sundany a prijde natahnout na moji starou kostru sedadel,vyhrivani zustane,to pujde zprovoznit,takze budou sedacky kozeny i s vyhrivanim,ale v manualu,to me uz tolik nervy nerve

oni totiz v tehle coupe jsou i elektricke pojezdy pri sklopeni sedacky,aby se pasazer mohl nastoupit dozadu,jsou tam ruzny cidla apod,takze bez te ridici jednotky to urcite slapat nebude

[upravil dne 19/1/08 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

genzer : mohl bych poprosit o foto el. vyhřívání v těch sedačkách, přestalo mi topit sedadlo spolujezdce :grr a tak to asi taky budu rozdělávat

je to takova tenka podlozka primo pod kozenym calounenim,do ktereho vedou dva draty.

post-0-14109598589975_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...