Přejít na obsah
genzer

elektricke sedacky 406 coupe

Recommended Posts

Dnes jsem koupil kozeny sedacky do svyho mazla,problem je v tom,ze jsou komplet v elektrice a ja mam manual.Bude problem to nejak napojit,aby fungoval aspon vejskovy nastavovani a posuv?Nebo bude lepsi nechat u nejakeho calounika prehodit calouneni a nechat puvodni kostru.Kdybi nekdo vystrachal schema k tem sedackam,bylo by to super,ale to bych asi chtel moc,co myslite:mrk

PS.Zadní sedacky a tapeci uz mam prehozeny a vypada to super,tomu auto proste kuze chybela:super

[upravil dne 18/1/08 genzer]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No asi budeš muset sehnat motorky, kabeláž a dle mě rozdělat půlku auta, aby jsi kabeláš hezky zainstaloval. Když jsem měl coupátko a podíval se pod sedačku, tak tam bylo stráááášně moc kablíků.

Pak by měli mít ty kůže standardně vyhřívání, takže si můžeš pohrát i s tímto.... :)

PS: Sleduji, že si autíčko hezky vybavuješ... :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

taky by se mi líbilo dát interier do kůže, resp. polokůže - sedací plochy potažený látkou, zbytek černá kůže. Vypadá to super:super a hlavně se člověk nemusí bát si na to v létě sednout v šortkách:D. Oželel bych i tu elektriku, i když s ní by to samozřejmě bylo ještě lepší. Ale pochybuju, že by se mnou majitel takovýchto sedaček měnil:(. I když jsou mezi řidiči dost rozšíření odpůrci kůže, tak ti si většinou auto v kůži nekoupí:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: MPavel

No asi budeš muset sehnat motorky, kabeláž a dle mě rozdělat půlku auta, aby jsi kabeláš hezky zainstaloval. Když jsem měl coupátko a podíval se pod sedačku, tak tam bylo stráááášně moc kablíků.

Pak by měli mít ty kůže standardně vyhřívání, takže si můžeš pohrát i s tímto.... :)

PS: Sleduji, že si autíčko hezky vybavuješ... :super

motorky mam v sedackach nechany,takze zkusit sehnat kabelaz,to bude asi nejednodussi,co se tyce rozdelani interieru,to mi moc nevadi,rad se hrabu v autech,misto i cas mam

jj,snazim se,aby byl fesak,kuze mu proste chybela a navic ta puvodni sedacka ridicova bylo nic moc,byl v ni bouchlej airbag,spinava,no proste nic moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: genzer

Dnes jsem koupil kozeny sedacky do svyho mazla,problem je v tom,ze jsou komplet v elektrice a ja mam manual.Bude problem to nejak napojit,aby fungoval aspon vejskovy nastavovani a posuv?Nebo bude lepsi nechat u nejakeho calounika prehodit calouneni a nechat puvodni kostru.Kdybi nekdo vystrachal schema k tem sedackam,bylo by to super,ale to bych asi chtel moc,co myslite:mrk

PS.Zadní sedacky a tapeci uz mam prehozeny a vypada to super,tomu auto proste kuze chybela:super

[upravil dne 18/1/08 genzer]

Co sem se ptal tak pokud mas jenom elektriku bez pameti tak staci natahnout +12V na jeden z konektoru na sedacce a melo by to fungovat.:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

NO jasně, co řešíš... Když máš sedačky i s motorkama, jako, že by´s je s nima měl mít a nemají paměť (to by muselo potom jít nějak přes řídící jednotku), tak Ti stačí natáhnout si odněkud (nejlépe přes pojistku) 12V kábl a druhý napojit na kostru. Otázka jenom, jaký jsou konektory (abys je nemusel dokupovat), ale ty sedačky by jsi měl koupit i s tím ... a druhej kábl dáš na kostru (třeba u sloupku);)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No co vím tak elektrický sedačky mají svoji řídící jednotku. Vím o jednom člověku (VIP3R) co tohle taky řeší, ale v sedanu. Možná proto je ten svazek tak drahej. :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam tiez kozu ale na sedane a aj v eletrike.Neni problem to zapojit bez pameti, takcitak funguje len na vodicovej sedacke. Tu zapoj takisto ako spolujazdcovu len na + a - .

Staci natiahnut 2 kable a mas to vyriesene. Neni to nic zlozite.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj,je v ty sedacce kolem triceti ruznej kabelu,takze urcite nebude stacit natahnout 2 kabely,v ridicove sedacce je snad 8 motorku.Uz to mam vyreseny,calouneni je uz sundany a prijde natahnout na moji starou kostru sedadel,vyhrivani zustane,to pujde zprovoznit,takze budou sedacky kozeny i s vyhrivanim,ale v manualu,to me uz tolik nervy nerve

oni totiz v tehle coupe jsou i elektricke pojezdy pri sklopeni sedacky,aby se pasazer mohl nastoupit dozadu,jsou tam ruzny cidla apod,takze bez te ridici jednotky to urcite slapat nebude

[upravil dne 19/1/08 genzer]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

genzer : mohl bych poprosit o foto el. vyhřívání v těch sedačkách, přestalo mi topit sedadlo spolujezdce :grr a tak to asi taky budu rozdělávat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Miku

genzer : mohl bych poprosit o foto el. vyhřívání v těch sedačkách, přestalo mi topit sedadlo spolujezdce :grr a tak to asi taky budu rozdělávat

je to takova tenka podlozka primo pod kozenym calounenim,do ktereho vedou dva draty.

post-0-14109598589975_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku