Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spavne spinanie hmloviek


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Včera som skušal zapnut hmlovky pri zapnutých stretavacích svetlách a nešlo musel som prepnut na parkovačky a potom sa v pohode zapli v predu a aj vzadu.Mam to s automatickým rosvecovaním tak neviem či to nema v tom prsty.Asi je hlupost počas jazdy prepinat parkovačky to je tak na búračku.Vie mi niekto prosim poradit kde je zádrhel.Určite je to len neaka hlupost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím něco nahodit, třeba je to hloupost, tak mě za to hned nezničte :aut

Když máš automatický rozsvicování tak je poloha páčka na světla v poloze 0, tzn. že u aut bez aut. rozsvicování nesvítí nic...A když nic nesvítí nejdou zapnout mlhovky (resp. nejde svítit jenom mlhovkama)...Takže asi budeš muset dát páčku do min. polohy parkovačky, aby mlhovky seply...

Ale možná je to jinak, já nemám automatický rozsvicování, takže tohle byl jenom takový nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
:potlesk vdaka chlapci za vysvetlenie.Este ma tam miata funkcia bezpečne opustenie vozu to po zamknutí auta svietia svetla v predu aj vzadu asi na 30sekund to kvoli zakopnutiu:) Tak teraz som to preluskol ežte že je ta priručka no tolko funkcii som od toho nečakal:potlesk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

myslím že to je správná funkce ;) pokud jsou světla automaticky zapnuté bez vytočení páčky nejdou ani dalkový pouze bliknutí. Vyzkouším u sebe ty mlhovky při automatu :myslim

[upravil dne 18.1.2008 KoNG]

Tak jsem to dneska ráno zkusil a mlhovky zapnu ikdyž nemám otočený ovladač do polohy zapnutých světel (aut. světla)

[upravil dne 21.1.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: KoNG

myslím že to je správná funkce ;) pokud jsou světla automaticky zapnuté bez vytočení páčky nejdou ani dalkový pouze bliknutí. Vyzkouším u sebe ty mlhovky při automatu :myslim

[upravil dne 18.1.2008 KoNG]

Tak jsem to dneska ráno zkusil a mlhovky zapnu ikdyž nemám otočený ovladač do polohy zapnutých světel (aut. světla)

Tak pak mě napádá ještě jedna věc...A to jestli bylo automatický svícení od výrobce (pak by to šlo jako Kongovi), a dodělávaný aut. svícení (pak to nejde a musí se otáčet páčkou) :myslim

[upravil dne 21.1.2008 KoNG]

[upravil dne 21.1.2008 Tommy002]

[upravil dne 21.1.2008 Tommy002]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...