Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dopravní značení - absurdity


OK406

Recommended Posts

no ale úplně dobře to neni..

značky, který upravujou přednost by právě měly bejt zakrytý a ostatní by měly bejt opatřený oranžovou páskou do tvaru kříže...

jinak ano, přenosný sou samozřejmě nadřazený :)

těžko říct, podle čeho se mám řídit v případě Nuselský a objížďky.. :) protože směrový tabule nejsou příkazový, ale informativní... a pokud vím, tak příkaz nebo zákaz je "informaci" nadřazen... nebo se pletu..? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych zde napsal, že dnes byla DZ P4 přemístněna o cca 5 m dál, čímž bylo dodrženo slovo ze strany MěÚ (poděkování). Parkovací místo je ,,volné".

punkac, daná firma nemá kontrolní orgán, jak píšeš ve svém příspěvku, že by měla mít. Kontrolní orgán v tomto případě je obec v zastoupení MěÚ a nebo jak bylo napsáno tebou a Medvědem lidi (občané) udavači, bonzáci, levičáci a pod. . 

 Tímto bych rád poděkoval všem, kdo tuto ,,kauzu" sledovali, a byli na jedné či druhé straně. Za sebe chci napsat, že na nepravosti, nekvalitní práci, nebát se poukazovat, jelikož tato práce může mít různé následky. Pokud už někdo poukáže na takovéto nešvary, tak je od jiných lidí označován za udavače, bonzáka, levičáka a kdoví co všechno. Ale jak bylo v některých příspěvcích napsáno, už nikdo nenapsal, jak by celou věc řešil. Na tomto případu se ukázalo, že lze vše řešit v klidu i úřady MěÚ a danou věc dotáhnout do konce. Je to o lidech. Závěrem chci pouze dodat, že i naše děti by měli být vedené k tomu, aby se nebáli poukázat na nesprávné věci. Pokud už poukáží, tak je netrestat, ale vše jim vysvětlit a být jim vzorem. A také jim říci, že jsou i  lidé, kteří jim mohou za to i urážet a napadat. Pokud je takto nepovedeme (vychovávat), tak se nám to později vrátí. 

Vždyť i fórum P-C působí výchovnou, slušnou a spravedlivou formou pro všechny členy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem málem na D1 na příjezdu do Prahy přejela chlapa.. motal se tam v levym pruhu... - nepřišel mi úplně v pohodě...

Popravdě sem si vzpoměla na tu nečinnost a vytočila 156..

a právě teď čumím jak péro z gauče na svůj mobil... volala mi ňáká cácora od měšťáků z jižňáku, že děkuje.. pán má "stařeckou demenci", ztratil se a byla sem JEDINÁ z toho množství aut, která sem to nahlásila... Rodina toho pána by mi chtěla osobně poděkovat....

na tý nečinnosti fakt něco bude... Medaily za to nechci.. odmítla jsem, ale je to mazec... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O těch bonzácích to stačí napsat jednou. HeHe, neříkej, žes nebyl nebo nejsi švestka, hluchavka či žampion. Normální člověk neví co je dopravní značka P4. To že firma nemá člověka, který si nejde převzít "stavbu" po odvedení práce vlastními dělníky, je věc přinejmenším podivná. Určitě i na takovou prkotinu (stavba značky) existuje projekt a ten musí mít takové věci, jako kdo staví a kdo na něj dohlíží uvedené. Jinak P-C na mě určitě výchovnou formou nepůsobí, není to můj táta. A lidi, udavači a bonzáci nejsou a nikdy nebudou kontrolní orgán! Sic by platilo, že Máňa, co uklízí na OPBH, by řekla, že to není směroplatný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

punkac: o tom na co existuje nebo neexistuje projekt, to je na dlouhý lokte. Je bohužel běžné, že na co by existovat měl, tak na to neexistuje a kvůli kdejaký pí*ovině se popíše papírů na půl lesa. Jestli to nebylo podle "projektu", protože si nějaká lopata chtěla ulehčit práci (bo tam už díra byla) a nahlásila splněno, ale zadavatel je obec, ta si to měla zkontrolovat. Třeba to obec dělá a nakonec by se to vyřešilo, akorát OK zareagoval dříve. Já to beru tak, že není ovce.

Třeba to, že nejsi lhostejný někomu zachrání život. Jak píše Weri, možná, že to zrovna udělala. Jestli máš pocit, že je to udavačství, bonzáctví nebo něco podobnýho, tak, abych to nazval "slušně", ti chybí životní zkušenost.

 

sory za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri 605, podle toho, jak si se zachoval, ty jsi dle některých členů udavačka ..... 

  Za mě a nejen za mě máš velikou pochvalu za to, co si udělala. Opravdu. Vím, že si za to nic nekoupiš, ale na druhou stranu, si zabránila např. dopr. nehodě a jak si později sama poznala (slyšela), tak příčinou byli zdravotní potíže. Jistě máš za to dobrý pocit :super:potlesk .

  Na tvém příkladu je vidět, že ještě nejsou lidé k sobě tak lhostejní a nevšímaví. A že jsou ještě i slušní a ohleduplní lidé. Je zarážející,  jak si sama napsala, že si byla jediná. To je moc smutné, zvláště, když to bylo na příjezdu D1 do Prahy, kde je velký provoz.

 

  punkac, ty si prostě nedáš pokoj. Musíš stále napadat a urážet, když nemáš pravdu nebo není po tvém. Pokud neznáš celou věc (v mém případu) či průběh věci, tak je lepší nic nepsat, než uvádět nepravdy. Nečekám od tebe, že by si se omlouval.

 Nemáš pravdu, že P-C nepůsobí výchovně. Copak si na fóru nepomáháme, neradíme nejen v oblasti svých ,,miláčků" zn. Peugeot, ale radíme si a pomáháme i ostatných oblastech lidských činností. A proto si P-C cením. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK460: Kdo tě uráží, píšeš bláboly, tak co se divíš? Fakt mě neštvi a neber si mě do pusy

Čas zde strávený věnuj raději učení pravopisu.... A opravdu se ti omlouvat nehodlám, není totiž proč

Pacho69: to o té životní zkušenosti myslíš jako jak?

Tohle je forum, chodí na něj různí lidé jako na lampárnu a holt mám jiný názor než někdo jiný.... To vadí? Nebo mám málo životní zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Životní zkušenost", kterou tu prezentuješ, je ono "nic mi do toho není" a "nebudu to řešit". Pokud máš pocit, že je to tak v pořádku, klidně si tak žij. Pak se nesmíš divit, že si nikdo "nevšimne", až půjde o tebe, tvýho tátu, tvýho dědu, tvoje děti. Ale protože nemáš tu "životní zkušenost", tak žiješ v představě, že "mě se to stát nemůže". Je to jen tvoje věc. Možná jednou budeš rád, že si někdo "všimnul", možná ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tě pochopil dobře - vyvedu tě z omylu o mé osobě. Není to o tom si nevšímat druhých, už jsem člověka z nabouraného auta vyndal (schválně, kdo z vás jo - myslím, že vás moc nebude), píši to až nyní, dříve jsem neměl potřebu toto ventilovat. Taky Weri nic nepíšu, jenže porovnávat toto s nedbale umístěnou značku je přinejmenším absurdní. OK406 porovnává svou věc s věcí Weri a v tom je sakra rozdíl

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, je to jedno, když to necháš bejt, nikdo to řešit nebude. Je to úplně jedno, tahle nedbale umístěná značka jen blokuje parkovací místo, nikoho neohrozila (zatím). Což neznamená, že to nikdo nemá řešit. Stejně jako bezohledné parkování na sídlištích, kdy nejen popeláři, ale hlavně třeba hasiči nebo záchranka se nejsou schopný dostat k domům, kde by měli zasáhnout. Máme tedy doufat, že se nic nestane a neřešit tyto bezohledně parkující?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohla sem si říc, že tam určitě zavolá někdo jinej.... :)

A když na to přijde tenkrát ten padlý strom sem volala hasičům a byla sem asi šestá... Tak mohlo mě to teď odradit... :)

1 vytažený.. To není moc.. mám 4 a jedno dítě.. a pleteš sem nesrovnatelný.. oznámit značku a nebo neposkytnout první pomoc je sakra rozdíl.. To sou tvoje slova punky, promiň.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já vám sem hodím ještě jiný příklad co se stal mě. Neberte v potaz kdo byl viník, to sem byl já a zaplatil jsem za to dost.

Bylo mi 14 let, jel jsem na kole v obci a vjizdel jsem do křižovatky, zprava přijíždělo auto. Mezi mnou a autem byla ale vysoká tráva, hodně vysoká v držení obce. Auto jsem prehlidnul a skončil ve skle u řidiče.

Nehoda se stát ale vůbec nemusela, kdybych nebyl splaseny jelito a kdyby tráva nebyla lajdacky neposekana a auto bych viděl. Možná kdyby na to někdo upozornil, tak jsem si mohl odpustit pěkně nepříjemný zážitek v podobě půl roku na jipce a další dva roky různý rehabilitace a léčby.

A pozitivum? od té nehody na místě a ani v celé obci nebyla nikdy trava vyšší jak 15 cm...v někom se hnulo svědomí a začal dělat svou práci pořádně...

Nevidím důvod proč na lajdactvi neupozornit, vyřešilo se to očividně rychle a obec o tom i věděla dle emailu.

Tak se nehadejte kvůli pikacovinam..život a nervy máte jen jedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajn, že to aspoň někde funguje, lajdácky posekaný nebo spíš neposekaný trávy potkávám dnes a denně mraky. To bych asi nedělal nic jinýho, než někam volal. Ale třeba u baráku, jsem do formuláře na MÚ napsal, že tam sice firma parádně shrabala a vyfoukala listí, jenže ty hromady tam už od ledna leží, kolem začíná růst nová tráva a listí tam hnije. Nejen, že to smrdí, ale hlavně pod tím tráva neroste, kálej do toho psi. No prostě humus. Přitom je to naprosto krásně zpracovatelnej bioodpad.

Chápu, že úředníci, pokud třeba v okolí nebydlí, nemaj přehled, kde zrovna dodavatelský subjekt cosi nedodělal, odflákl a podobně. Ono u sebe doma si to každej ohlídá, ale veřejně si to musíme ohlídat sami. Jsou to naše prachy taky. V Německuˇ, Rakousku, Švýcarsku to tak úplně běžně funguje, že občan tyhle věci s úřadem nebo samosprávou řeší. A obec zase řeší nápravu. Zvykněme si, že to tak má být a poslouchat kydy o bonzáctví a udavačství je hezký pozérství. Přitom kdyby autorovi takhle práskli ceduli do vjezdu nebo do branky, to by byl hned první bonzák a udavač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Půjčím si absurdity.. :)

Dostala jsem na fb dotaz, jak bych teda projela tuhle křižovatku.. :)

No.. já klidně rovně i doleva bez stresu :D ale jako vážně je to tak složitý..? Nebo národ fakt hloupne..? :)

2046425.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní ukázka demence pracovníků správy silnic, či technických služeb. A úplná paráda je značení: Práce na silnici - zákaz předjíždění - omezená rychlost na 50 km/hod - a následujících 5 km po nějaké pracovní činnosti ani památka jen značka konec omezení.:bacha 

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...