Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dopravní značení - absurdity


OK406

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že na cestách vidíme mnoho různých dopravních značení, nad kterými zůstává rozum stát a to i nad významem a rozporu např. s §77 odst.5 z.č.361/2000Sb. a další, by bylo dobré tu založit takovou diskografii absurdit ohledně dopravního značení a značek. Např. u nás v Týně nad Vltavou je na kř. Budějovická - Písecká dopravní značení: 2x A Děti, B13 Zákaz vjezdu vozidel, jejichž okamžitá hmotnost přesahuje vyznačenou mez, B20a Nejvyšší dovolená rychlost. Rozdíl je i ve velikosti dopr. značek:

[upravil dne 18/1/08 OK406]

post-0-14109598585739_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

no a tady,v některé ulici, bych chtěl bydlet

To je u vás takovéto dopr.značení??:potlesk:potlesk

Jak koukám na ty značky, tak hlavní silnice je podle dodatkové tabulky všude:myslim:mrk:mrk:o:D

[upravil dne 18/1/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě hodně vytáčí, že často se setkávám s neukončenými omezeními. Často na dálnici je snížená rychlost v určitém úseku, ale nikde není značka, která by tento úsek ukončila. Pokud jedu úsekem prvně, nevím, jestli si můžu dovolit opět zrychlit na 130 nebo jestli mne čeká za zatáčkou nějaká další překážka a snížení rychlosti stále platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Co mě hodně vytáčí, že často se setkávám s neukončenými omezeními. Často na dálnici je snížená rychlost v určitém úseku, ale nikde není značka, která by tento úsek ukončila. Pokud jedu úsekem prvně, nevím, jestli si můžu dovolit opět zrychlit na 130 nebo jestli mne čeká za zatáčkou nějaká další překážka a snížení rychlosti stále platí.

To je pravda, ale není to jen na dálnicích, u nás, prakticky to mám pár set metrů od baráku, máme mimo město úsek omezený na 30km/h, nikde nic jen ta debil_í značka! Ten úsek je dlouhej asi 3km až do Liberce a nikde žádný ukončení. Ještě se mi nepodařilo tam dodržet předpisy, protože bych byl smeten někým jiným kdo to tam kalí 80-90. Nad některými věcmi zůstává rozum stát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestliže je na dálnici dopravní značka vyžadující zrušení (např. omezení rychlosti), tak není-li tam ona "rušící" značka, ruší ji jakýkoliv nájezd na dálnici z jiné silnice..je to zcela logické, jak by mohl člověk najíždějící na dálnici vědět, že 500 metrů zpátky bylo nějaké omezení rychlosti;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: adraj

:myslim

Tak električky mají absolutní přednost. To jezdí asi na majáky (VRZ) nebo ne??:myslim:D:D

na elektriku:D:D:D

Tak si pořiď auto jako je na autodromu či jak je začátek pořadu Uvolněte se, prosím , kde Jan Kraus jede po městě právě v tomto autě. A budeš mít hned přednost v jízdě:D :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si pořiď auto jako je na autodromu či jak je začátek pořadu Uvolněte se, prosím , kde Jan Kraus jede po městě právě v tomto autě. A budeš mít hned přednost v jízdě:D :D:D:Dno bylo by to zajímavý to dán na trolej. Asi by to mělo dost dobrej odpich a nebo bych měl odpich já abych neshořel:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...