Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneuservis a Fulda


vitin

Recommended Posts

Původně zaslal: vix

subin: nečteš pozorně - píši hodina práce, nikoli cena za přezutí - ony se ty 4 kola určitě hodinu nepřezouvají, že ?

Čtu,ale na pneuservisu sem se nesetkal s hodinovou taxou,aspoň co vím tak tam je to o úkonu,můžu se mýlit.Jinak přezouváme dvě auta do půl hodiny

[upravil dne 20/1/08 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

subin: nečteš pozorně - píši hodina práce, nikoli cena za přezutí - ony se ty 4 kola určitě hodinu nepřezouvají, že ?

No přezutí trvalo asi 20 minut, hodinu jsem napsal jako celkový čas strávený se mnou kvůli dohadování a hledání ve skladu vhodných pneu. To ale nepočítal, takže ta cena 900,- je fakt jen za přezutí a vyvážení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem ještě neslyšel,že by byly pneuservisy takhle zlý.Kde že to VITINE bydlíš?Možná jsi to měl zkusit někde mimo Znojmo.Jediný co mi v pneuservisu odmítli bylo vyvážit ojetý Matadorky.Prý proto,že se sjíždějí nepravidelně a ať vyvažuješ sebelíp stejně se auto klepe.A řidiči jim chodí reklamovat vyvážení.Stejně jsem dopadl s BarumBravura.Ty se prý také nepovedly.A když jsem měřil házivost na zvdnutém autě,tak to bylo místy až 2mm.Vyhodil jsem je i s 3,5mm vzorkem.Od té doby o těchto pochybných značkách nechci ani slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jiři II.

Tak to jsem ještě neslyšel,že by byly pneuservisy takhle zlý.Kde že to VITINE bydlíš?Možná jsi to měl zkusit někde mimo Znojmo.Jediný co mi v pneuservisu odmítli bylo vyvážit ojetý Matadorky.Prý proto,že se sjíždějí nepravidelně a ať vyvažuješ sebelíp stejně se auto klepe.A řidiči jim chodí reklamovat vyvážení.Stejně jsem dopadl s BarumBravura.Ty se prý také nepovedly.A když jsem měřil házivost na zvdnutém autě,tak to bylo místy až 2mm.Vyhodil jsem je i s 3,5mm vzorkem.Od té doby o těchto pochybných značkách nechci ani slyšet.

No já byl ve dvou a v tom druhém mi řekli že tak dopadnu všude, tak jsem si myslel že jsou domluveni a raději jsem rezignoval. Máš pravdu, možná jsem mohl zkusit nějaké servisy na vesnicích a uštřil bych peníze, ale byl jsem otrávený, protože do mně nacouvala baba s Fabií, zrušila mi dveře a pak člověk jedná zbrkle. Bylo toho moc najednou.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedavno jsem na vlastni oci videl jak chlapek malem pomlatil pul pneuservisu,policie to sice resila,ale uz se tam zacali chovat nas zakaznik nas pan ,ono kdyz majitel dostal na drzku :D ma snim problem dodnes,neslo o nett gumy ,ale o jety zimaky ,jenze pneuservis narazil zrouna na cloveka ktery razne umel resit problemy a na doreseni mel dost lidi:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...