Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pravidla bod č 5


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Kurt

Zase jste zlobili? evilsmilera7.gif

to nikdy, vzdyt tady tu bandu znas :D

No právě! :D

Ale musím přiznat, že jsem se spletl - předpokládal jsem, že se jako první ozve ta slečna s krátkým jménem. Předběhl jsi ji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

OK 406 přečti si příspěvky CHYBA ČLEN 7000 a pochopíš pozoruji že poslední dobou to tu není nic moc.Ale je to jen můj osobní názor :aut

Ale pokec= zábava, uvolnění, pohoda, neúčelnost, svoboda projevu, neodbornost věci atd....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem pocit, že se ta témata vyčerpala - pokud nadále chcete dále nimrat v tom, kdo je člen 7000 (kterým se opravdu může nalogovat kdokoli) tak už jsou opětovně otevřena.

Pokud to někoho nějak naštvalo, pak se omlouvám - ale opravdu jsem měl pocit, že je tam 1000 příspěvků bez valného smyslu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Měl jsem pocit, že se ta témata vyčerpala - pokud nadále chcete dále nimrat v tom, kdo je člen 7000 (kterým se opravdu může nalogovat kdokoli) tak už jsou opětovně otevřena.

Pokud to někoho nějak naštvalo, pak se omlouvám - ale opravdu jsem měl pocit, že je tam 1000 příspěvků bez valného smyslu

No možná některý hlody smysl nedávali ale několik lidí se tam dobře bavilo, hlavně jsme se snažili odhalit kdo je Volkswagen.Pokud ti to nevadí tak to klidně odemkni, ale ted už to asi jen usne. To víš že nás to zarazilo, zábava v plném proudu a BÁC zamčeno

[upravil dne 18/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Měl jsem pocit, že se ta témata vyčerpala - pokud nadále chcete dále nimrat v tom, kdo je člen 7000 (kterým se opravdu může nalogovat kdokoli) tak už jsou opětovně otevřena.

Pokud to někoho nějak naštvalo, pak se omlouvám - ale opravdu jsem měl pocit, že je tam 1000 příspěvků bez valného smyslu

No možná některý hlody smysl nedávali ale několik lidí se tam dobře bavilo, hlavně jsme se snažili odhalit kdo je Volkswagen.Pokud ti to nevadí tak to klidně odemkni, ale ted už to asi jen usne. To víš že nás to zarazilo, zábava v plném proudu a BÁC zamčeno

[upravil dne 18/1/08 Radek Hurvajz]

[upravil dne 18/1/08 Radek Hurvajz]

Už je zpět otevřeno a těm, které to bavilo - se hluboce omlouvám (já prostě nepochopil, že to někoho může stále bavit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Měl jsem pocit, že se ta témata vyčerpala - pokud nadále chcete dále nimrat v tom, kdo je člen 7000 (kterým se opravdu může nalogovat kdokoli) tak už jsou opětovně otevřena.

Pokud to někoho nějak naštvalo, pak se omlouvám - ale opravdu jsem měl pocit, že je tam 1000 příspěvků bez valného smyslu

No možná některý hlody smysl nedávali ale několik lidí se tam dobře bavilo, hlavně jsme se snažili odhalit kdo je Volkswagen.Pokud ti to nevadí tak to klidně odemkni, ale ted už to asi jen usne. To víš že nás to zarazilo, zábava v plném proudu a BÁC zamčeno

Už je zpět otevřeno a těm, které to bavilo - se hluboce omlouvám (já prostě nepochopil, že to někoho může stále bavit).

No tak na chatu se kolikrát plácá o větších nesmyslech, tady se někdy podaří vlákno kde je sranda;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...