Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pravidla bod č 5


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mam dotaz, ono už neplatí že v Pokecu si mužem placat o čem chceme, nebo co se stalo že se vlakna v Pokecu zamykají?

5. Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme Pokec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek byl rychlejsi, tak zkopiruju co sem mel pripravenyho>

nevim proc, ale predseda nam zamknul bez blizsiho upresneni cim ze sme se provinili dve vlakna a tak se tedy ptam, jak si mam vysvetit paty bod pravidel ktery zni:

5. Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme Pokec.

Zduraznuji konec Pro zábavu máme Pokec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja myslim, ze vyjadreni k zamknuti, ktere predseda pouzil

"Myslím, že v tomto tématu nemá smysl pokračovat"

je velmi subjektivni a situace nebyla rozhodne posouzena objektivne se subjektivnim odstupem.

tento nazor je muj subjektivni, tzn, ze vyjadruje pouze nazor uzivatele buml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sice uz tema davno neodpovidalo puvodnimu subjektu, ale minimalne v pokecu se takova vlakna doposud nikdy nezavirala, pokud se nezvrhnula v osocovani ostatnich apod... takze taky uplne nerozumim proc bylo uzavrene.

ale az se predseda vyspinka do ruzova, tak treba to zase odemkne ;)

samozrejme byt to v servisu nebo tak, nereknu ani popel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no sice uz tema davno neodpovidalo puvodnimu subjektu, ale minimalne v pokecu se takova vlakna doposud nikdy nezavirala, pokud se nezvrhnula v osocovani ostatnich apod... takze taky uplne nerozumim proc bylo uzavrene.

ale az se predseda vyspinka do ruzova, tak treba to zase odemkne ;)

samozrejme byt to v servisu nebo tak, nereknu ani popel :)

souhlas ve stezejnich vlaknech servis, modely a pod jsem pro tvrdou prisnost to hlasam dlouhodobe ze je potreba vic modu, ale v pokecu mi to proste hlava nebere

EDIT > a ono se to od toho puvodniho vlastne ani neodchylilo, protoze myryn resil uzivatele VW ve spatny sekci, admini to smazli a nato zalozil vlakno chyba, ktere se vlastne tykalo tehoz. a vlakon clen 7000 se v prubehu rozrostlo o clena fora 10000 a vtomto duch (odhaleni kdo ze to vlastne je) jse to cely pohybovalo furt

[upravil dne 18/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Vvitty

no sice uz tema davno neodpovidalo puvodnimu subjektu, ale minimalne v pokecu se takova vlakna doposud nikdy nezavirala, pokud se nezvrhnula v osocovani ostatnich apod... takze taky uplne nerozumim proc bylo uzavrene.

ale az se predseda vyspinka do ruzova, tak treba to zase odemkne ;)

samozrejme byt to v servisu nebo tak, nereknu ani popel :)

souhlas ve stezejnich vlaknech servis, modely a pod jsem pro tvrdou prisnost to hlasam dlouhodobe ze je potreba vic modu, ale v pokecu mi to proste hlava nebere

Vždyk to tu bylo už tolikrát, Aka s Houbama, já ve Startreku a mnoho dalších, anikdo nikdy nic neřekl, sranda byla že jsme si prskali na monitory smíchem, a ted bác zamčeno, nechápu to ani trochu. I když mě napadá, oboje se týkalo WolksVagena, a tomu Méďa nemohl přijít na chuť, ale to je zase o tom co piše Buml

[upravil dne 18/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

když jsem to četl takjsem se i smál bylo to jako chatování a když jsem chtěl napsat uzamčeno,Vzpomněl jsem si na piškvorky obrázek dole :D protože to i na stránce pomalu tak je ale málo křížku

post-0-14109598585223_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...