Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém z centrálem P 405


Roky

Recommended Posts

Zdravim ,mám problém z centrálním zamikáním po odemčení auta dálkou se neodemknou dveře u řidiče kde mám hledat chybu ostatní dveře fungují normálně Díky za rady. :super

[upravil dne 17/1/08 Roky]

[upravil dne 17/1/08 Roky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to robilo cala lava strana na 405.. može to byt zlomeny kabel ako bolo spomenute tiež sa mi stalo že k motorčeku alebo elektromagnetickej ciuevke zaleži čo tam maš ale hlavne teda idu k nej 2-3 kable a jeden som mal odtrhnuty alebo len vytiahnuty možno s oxidovany kontakt niečo v tom štyle a tym padom nejde el.zamok dveri. ja som ho mal odlomeny v tej napichovačke alebo ako to volate.. ma to ais hodne rokou tak je to dost pravdpodobne stači dat dolu tapacir a vizualne to skontroluj a ked nič neuvidiš chod po kabli a skus to teda prepiskat merakom alebo ci ti da 12V do motorku.. su to take prkotinky tiež mi nešlo okno u spolujazdca a vodičove išlo cele dvere spolujazdcove som rozhadzalk celu elektriku a nič som nenašiel tak som to poskladal a potom som zistil že mam zly kontakt na tlačitku vodičovych dveri a stačilo len kablik spojit a bolo po probleme nadaval som ako pes :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Přelomený kabel mezi sloupkem a dveřma;)

Tak mi to dnes nedalo a rozdělal jsem ten centrál,byl to seklý motorek proto ta nečinost,ale ještě bych se chtěl zeptat na jakou vzdálenost má fungovat ovladač na ten centrál někde jsem se dočetl že jenom na jeden a půl metru je to možné??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Roky

Tak mi to dnes nedalo a rozdělal jsem ten centrál,byl to seklý motorek proto ta nečinost,ale ještě bych se chtěl zeptat na jakou vzdálenost má fungovat ovladač na ten centrál někde jsem se dočetl že jenom na jeden a půl metru je to možné??? :myslim

Tak hlavně že to už funguje:super

Když jsem měl úplně nový baterky, tak jsem auto odemkl na cca 5 metrů:super Větší dosah to infra mít stejně asi nebude:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Roky

Tak mi to dnes nedalo a rozdělal jsem ten centrál,byl to seklý motorek proto ta nečinost,ale ještě bych se chtěl zeptat na jakou vzdálenost má fungovat ovladač na ten centrál někde jsem se dočetl že jenom na jeden a půl metru je to možné??? :myslim

Tak hlavně že to už funguje:super

Když jsem měl úplně nový baterky, tak jsem auto odemkl na cca 5

metrů:super Větší dosah to infra mít stejně asi nebude:(

Alespoň těch pět metrů .Díky :papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...