Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

s16 je doma!!!


kujon106

Recommended Posts

Z jiného soudku (tématu) :)

Původně zaslal: Adler

Ey chlapi ... jen takovy navrh .. akorat se v tuhle dobu chystam planovat jarni Saxosrazik ..misto bude na 90% jako vzdy v Jihlave-Pávove ... vecinou byvame na place pred kempem apak sepo spanilce a motokarach odeberem dovnitr....posledne nas bylo cca 23 saxiku ... jak vts tak obyc ....... tak bych navrhoval usporadat spolecny srazek Co vy nato ? kdyz uz sou saxa a 106 temer identicke monoposty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Vvitty

2mk405: cocka se vzdycky hodi, budes mit co sypat ptackum do krmitka :D

:o ptáci žerou čočku:myslim já myslel že jen zrní:o

no vidis, a kdyz napadne snih, tak nasi sypou do krmitek zrni, cocku, a nejradeji maji ty potvurky cele slunecnice a kuzi s lojem :D

a co teprve jmeli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Vvitty

2mk405: cocka se vzdycky hodi, budes mit co sypat ptackum do krmitka :D

:o ptáci žerou čočku:myslim já myslel že jen zrní:o

no vidis, a kdyz napadne snih, tak nasi sypou do krmitek zrni, cocku, a nejradeji maji ty potvurky cele slunecnice a kuzi s lojem :D

a co teprve jmeli!

lůj a slunečnice a podobné zrní jsou normální ale čočku jsem fakt neviděl;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Díky Martine, dneska se dělala technická ;)

jj, já vím (Roman sedí v práci vedle mě:D )

jsem docela koukal, si prostě jdu do mototechny a koukám černej piškot, přicházím ze zadu a vidím nápis v němčině, ten přeci znám:aut ha kujon:D, jsem myslel že budeš v prodejně ale byl tam jen servismen:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tááák :) auto je už od tušim neděle nebo soboty doma, technickou už má, v úterý sem ho byl přihlásit + povinný ručení... Na značky zatim čekám :( doufám že už zejtra konečně...

Jinak stav byl o něco horší než němec psal, ale teďka za 2dny v garáži sem to pošteloval :)

- zadní sedačky držely místo na 4, na jednom šroubu - dodáno, opraveno :)

- plast kolem řadičky nedržel, chyběl šroubek - dodáno, opraveno :)

- sundaná zadní na 3dv., ošklivá nálepka, ale drobet se to nepovedlo, nicméně ty dveře stejně půjdou znovu do laku, tak mě to netrápí ;)

- komplet sem to vymydlil, vyčistil, vyluxoval a vyšperkoval :-)

- dosloval "vykydal" hnůj z kufru a udělal tam útulno ;)

- nevim proč, ale ten magor němec sloupal všechny nálepky na ovládacích čudlíkách klimy, výhřevu okna a recirkulace vzduchu, takže sem si v photoshopu nakreslil nový, vytisknul na fotopapír, přejel izolačkou, nalepil a vypadá to supr ;)

- zadní logo bylo oprejskaný, takže sem ho sloupnul, očistil a splíchnul do lesklý černý ;)

- zadní stěrač byl rezatej, takže šel na opískování a novej lak

A ještě mě napadá že sem dodal pojistky co chyběly, nabil baterku a vypral koberečky :-)

[upravil dne 24.1.08 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Tááák :) auto je už od tušim neděle nebo soboty doma, technickou už má, v úterý sem ho byl přihlásit + povinný ručení... Na značky zatim čekám :( doufám že už zejtra konečně...

Jinak stav byl o něco horší než němec psal, ale teďka za 2dny v garáži sem to pošteloval :)

- zadní sedačky držely místo na 4, na jednom šroubu - dodáno, opraveno :)

- plast kolem řadičky nedržel, chyběl šroubek - dodáno, opraveno :)

- sundaná zadní na 3dv., ošklivá nálepka, ale drobet se to nepovedlo, nicméně ty dveře stejně půjdou znovu do laku, tak mě to netrápí ;)

- komplet sem to vymydlil, vyčistil, vyluxoval a vyšperkoval :-)

- dosloval "vykydal" hnůj z kufru a udělal tam útulno ;)

- nevim proč, ale ten magor němec sloupal všechny nálepky na ovládacích čudlíkách klimy, výhřevu okna a recirkulace vzduchu, takže sem si v photoshopu nakreslil nový, vytisknul na fotopapír, přejel izolačkou, nalepil a vypadá to supr ;)

- zadní logo bylo oprejskaný, takže sem ho sloupnul, očistil a splíchnul do lesklý černý ;)

- zadní stěrač byl rezatej, takže šel na opískování a novej lak

A ještě mě napadá že sem dodal pojistky co chyběly, nabil baterku a vypral koberečky :-)

Téééda, ty si vyhraješ. :potlesk ale věřim, že to auto prokouklo. Takovýhle věci dělám taky rád, dělá mi to potěšení a srdce zaplesá nad povedenym výsledkem. :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky díky, ten pocit mívám taky ;)

Jinak kdyby někdo chtěl, tak ty popisky čudlíků mohu dodat v .psd ;) Vypadají takto: (dal sem tam ty černý, protože vypadají nejlíp, ostatní sem ani nedodělával, jen kousek, abych měl představu).

abcdul5.th.jpg

[upravil dne 24.1.08 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kujon - ta garáž mě něco připomíná ;)

Teď se pomalu připravuju na rozborku motoru........chci se to naučit a na tom XSi se přece jen nebojím do toho šáhnout + mám příručku (díky ti) a zajištěnou případnou pomoc mechanika, takže uvidíme jak to dopadne :roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...