Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

občasné cukanie


jarino1978

Recommended Posts

Zdravím !

Občas sa mi vyskytuje nasledovný problém. Pri ustálenej jazde, niekedy pri 2000-2500 ot/min ,alebo niekedy pri 3500-4000 ot/min mi niekedy auto začne cukať, ako keby dochádzal benzín.Vie to tak 3-4 krát viditeľne cuknúť a potom je to ok.Stáva sa to aj viac krát , napr. pridám na 2000-2500, potom pridám viac, preradím napr. na 3 , znova 2000-2500, a zasa...Pridám na 4-ku, zasa 2000-2500 a zasa. Niekedy to robím, niekedy nie. Ale vždy po pridaní motor bez problémov akceleruje... Rozmýšlal som nad tým, či nemám špinavú benzínovú nádrž, alebo palivový filter...Už sa Vám to niekomu vyskytlo. Teda dúfam, že nie je na motore nejaká porucha.

P307, 1,6 16V, benzín, najazdené 122 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo ako to tak sledujem neviem či to nieje ako moje cukanie tiež sa to podobne sprava a niekedy sa to cele trase aj ked auto stoji na mieste nedavno som to riešil vola sa to auto samovolne cukne ale tiež prave riešim klepotanie ktore sa už stalo z toho cukania mam najazdenych 53000km tak si na tom ešte dost dobre ked maš 122000km :D ale neviem či je to to same čo robi mne no možne to ja u mna je to s največšou pravdepodobnostou silentblok motora a asi ten spodny su tam 3 no a ten dole najčastejšie odchazda a potom robi šarapatu v pondelok teraz idem do servisu tak budem vediet na isto a možem ti dat vediet ale može to byt aj tvoj pripad tak zatial je to možno len cukanie a zachvilku by sa ti malo začat ozyvat take tlmene klepanie a potom klepanie viac až ti to pojde na nervy ako mne :grr idem to dat vymenit :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...