Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co všechno se může stát v autobazaru.


subin

Recommended Posts

Původně zaslal: omegaalfa

no já myslím že je to hlavně na solidnosti prodejce. vlastní zkusenost mám napr. u autorizovaného prodejce renaultu v liberci - chtel jsem koupit predvadecí auto lagunu II, bylo deklarováno ze auto je predváděcí, nebourane a podle fotek vypadalo hezky, tak jsem se jel 200km podívat a po 2 hodinach prohlížení jsem zjistil že zadní náprava je hnutá o 2cm, nekteré díly jsou přestříkané a po dotazu je skutečně předváděcí a kolik s ním jezdilo lidí ? odpoved...slouží jako referentské, 2-3 lidi tady ze servisu....má reakce.....tak si sundejte tu samolepku "airport rent a car" co máte na zadním okně a nedělejte z lidí idioty....technik se je uculil a odešel:super

toto je sila.by som od nich ziadal nahradu cesty a casu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 500,- Ti dneska na tachometr natočí klidně i datum druhé světové a bianco servisní knížku s razítkem autorizovaného servisu už má taky kdejaký vykutálený mechanik. Takže jediné vodítko je opotřebovanost pedálů, osahanost volantu, prosezenost sedačky řidiče a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

za 500,- Ti dneska na tachometr natočí klidně i datum druhé světové a bianco servisní knížku s razítkem autorizovaného servisu už má taky kdejaký vykutálený mechanik. Takže jediné vodítko je opotřebovanost pedálů, osahanost volantu, prosezenost sedačky řidiče a pod.

uz aj to sa meni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

ta tvoje kámoška je má asi hodně velký, viď? :super

Přesně to mě napadlo když jsem ten první příspěvek četl.:D:D

Jinak můj kolega z práce měl zkušenost s ESA bazarem horší. Koupil tam 1.9TDi Octavii. Chvíli s ní jezdil, pak mu přišla obsílka od Policie s tím že auto někomu ukradli v Praze. Ačkoli měl papíry od bazaru, tak přišel o auto, o prachy a doteď platí splátky. Autobazar ESA od toho dal ruce pryč. Po čase se dozvěděl, že původním majitelem toho auta byl zaměstnanec ESAbazaru a doteď se s nimi soudí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

nejlepší je si s sebou vzít člověka, kterej danýmu autu nejvíc rozumí, např: že u některých BMW (např.E36) se dá zjistit skutečný stav km tak, že se při zapnutí klíčku chvíli drží čudlík v palubce, kterým se normálně nuluje denní počítadlo, apod.

[upravil dne 17.1.08 MichalTalbot]

Tak člověka, kterej ti řekne tohle o E36, bych s sebou v žádném případě nebral:D

Proč, osobně jsem si to zkoušel a fungovalo to. Možná už jsem si ten postup nezapamatoval správně, ale nějak tak to bylo :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MichalTalbot

Proč, osobně jsem si to zkoušel a fungovalo to. Možná už jsem si ten postup nezapamatoval správně, ale nějak tak to bylo :myslim

Je to obecně vžitý omyl. Test palubky (podržení Reset tlačítka u budíků a současného otočení klíče do polohy rozsvícení kontolek) neukáže skutečný stav najetých km, ale vždy číslo kolem 360 000, které vypovídá o BMW ID a softu přístrojovky:

1 BMW číslo dílu

2 Kód chipu

3 Identifikační číslo tachometru

4 Posledních 5 čísel VIN

5 Softwarová Verze

6 Verze Hardware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Původně zaslal: MichalTalbot

Proč, osobně jsem si to zkoušel a fungovalo to. Možná už jsem si ten postup nezapamatoval správně, ale nějak tak to bylo :myslim

Je to obecně vžitý omyl. Test palubky (podržení Reset tlačítka u budíků a současného otočení klíče do polohy rozsvícení kontolek) neukáže skutečný stav najetých km, ale vždy číslo kolem 360 000, které vypovídá o BMW ID a softu přístrojovky:

1 BMW číslo dílu

2 Kód chipu

3 Identifikační číslo tachometru

4 Posledních 5 čísel VIN

5 Softwarová Verze

6 Verze Hardware.

Hmmm, hodně zajímavý! A potvrzuje to to co říkám - vzít si s sebou odborníka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se neděje, jen jsem nechtěl nechat někoho v omylu, kdyby tu na to náhodou natrefil nějaký potenciální zájemce o E36 a bral toto jako fakt... Já zas nevidím do Talbotů ani trochu, i když to jsou krásná auta :-) Hlavně ta Murena by mě hodně zajímala :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...