Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tohle je fakt tuning!!!!!!!!


purkmistr

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Creams

Co se ti na tom líbí ? :-) šílená raketa peněz a výsledek upřímně nic moc.

Byl jsem,jsem a budu tuningově založený tak proto.....měl jsem před 406tkou docela(pro mě) dobrý tuning auto....tak proto.U tuningu nesmíš hledět na peníze....jestli jich nemáš tŕochu nazbyt tak se nesmíš do tuningu ani pouštět......Já prodal to za 1/3 ceny co jsem do toho narval.....

ilustrační foto....

Beru, že tohle jsi asi stavěl před x lety, protože v dnešní době by už byl trošku dost Tuzingove. Pro Golfy II jsem měl vždy slabost, ale trošku v jiném stylum. A co se týká tuning je stavět mozkem, nebo je taky stavět vše tam chci mít :-D A pak se stane i z luxusního auto stromeček ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Creams

Co se ti na tom líbí ? :-) šílená raketa peněz a výsledek upřímně nic moc.

Byl jsem,jsem a budu tuningově založený tak proto.....měl jsem před 406tkou docela(pro mě) dobrý tuning auto....tak proto.U tuningu nesmíš hledět na peníze....jestli jich nemáš tŕochu nazbyt tak se nesmíš do tuningu ani pouštět......Já prodal to za 1/3 ceny co jsem do toho narval.....

ilustrační foto....

Beru, že tohle jsi asi stavěl před x lety, protože v dnešní době by už byl trošku dost Tuzingove. Pro Golfy II jsem měl vždy slabost, ale trošku v jiném stylum. A co se týká tuning je stavět mozkem, nebo je taky stavět vše tam chci mít :-D A pak se stane i z luxusního auto stromeček ...

Ju ju stavěl jsem to ne až tak dávno cca 4 roky a 3 roky s tím tak jezdil....a potom zvítězil Pažout.....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Creams

Peugeot s dobrejma brzdama :potlesk

:super:super:super:super

Máš už nějaký fotky s těma Brembama???Nebo jsi to ještě neinstaloval???Asi jsem něco prospal, že??? :myslim:o

Vše mám k tomu koupené ale instalovat se to bude až s letníma kolama,na ty moje 15" zimáky to nedám....:papa:papa:papa neboj až to bude dám foto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Creams

Peugeot s dobrejma brzdama :potlesk

:super:super:super:super

Máš už nějaký fotky s těma Brembama???Nebo jsi to ještě neinstaloval???Asi jsem něco prospal, že??? :myslim:o

Vše mám k tomu koupené ale instalovat se to bude až s letníma kolama,na ty moje 15" zimáky to nedám....:papa:papa:papa neboj až to bude dám foto....

JJ to je jeden z problému, že na ty brzdiče dáš jen min 16" kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...