Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tohle je fakt tuning!!!!!!!!


purkmistr

Recommended Posts

Jo tohle jsem už někde viděl. Sice je to trochu proti přírodě takhle předělat krásný "eRko" ale s tímhle si ten hoch fakt pohrál. Předělal to "od podlahy" (Přemka). Ale líbí se mi, že ten jeho tuning nespočívá pouze v nalepení hromady spojlerů a křídla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Jo tohle jsem už někde viděl. Sice je to trochu proti přírodě takhle předělat krásný "eRko" ale s tímhle si ten hoch fakt pohrál. Předělal to "od podlahy" (Přemka). Ale líbí se mi, že ten jeho tuning nespočívá pouze v nalepení hromady spojlerů a křídla.

Že by podle mě....?????:myslim:myslim:D:D

jo to auto moc dobře znám bývá na každém větším srazu tuningu,je to fakt krasavec.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuji lidičky,kteří si dokáží takhle pohrát s autem :super

Když jsem byl mladší a hlavně svobodný,tak jsem měl čas i chuť si do šroubku tu modrou stovečku i tu modrou stodvacítečku rozebrat a zase poskládat.Měl a stále mám z toho dobrý pocit,že jsem něco takového dokázal.Musím se pochválit :aut:D Můj sen vždy byla a stále je Š 130 RS.Snad se mi to ještě do důchodu podaří :myslim:D:papa

[upravil dne 17.1.08 Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Co se ti na tom líbí ? :-) šílená raketa peněz a výsledek upřímně nic moc.

Byl jsem,jsem a budu tuningově založený tak proto.....měl jsem před 406tkou docela(pro mě) dobrý tuning auto....tak proto.U tuningu nesmíš hledět na peníze....jestli jich nemáš tŕochu nazbyt tak se nesmíš do tuningu ani pouštět......Já prodal to za 1/3 ceny co jsem do toho narval.....

ilustrační foto....

post-0-14109598582533_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo je to nadhera sakra dobra praca a majitel určite nepozeral na peniaze ani nato či je to škodovka alebo čo maj som tiež š110R samozrejme červenu ako všetky moje 4 afta doteraz ale mal som to auto fakt rad a robil som prenu čo som mohol a sen bol spravit z toho nie asi zrovna čo dokazal tento macher ale videl som par 110R čo staly za to a otvorene usta pri pohlade nane len škoda že sa mi to nepodarilo asi s dvovodou vtedajšej mojej menej finančnej zabespeky ale aspom som ju trošku otuningoval to hej a bol som rad aj z toho tieto aftička sa daju neskutočne krasne porobit a typou je naozaj vela preto skladam klobuk a mam radost ked vidim další 110 zazrak a dobru pracičku :potlesk

inak som na nu chcel davat predny kufor s 1000 škodovky aj s tími svetlami aby to chitilo nadych do poršaku trochu ale nedostal som sa až k tomu inak jazdi tiež do teraz chlapik si tam dal 5kvaltovu prevodovku a ide to inak bol tam tiež upravovany motor a tankoval som vyžšie oktanovy benzim potom to išlo na tu dobu cca 10r dozadu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem si s upravama taky pohrával. Spojlery a tak ale zvítězili u mě jen decentní upravy. Moc se mi líbí když někdo udělá ze šrotu pěkný auto.

Toto je má práce;) Co vy na to? Více foto v odkazu v mím podpisu.

[upravil dne 17.1.2008 čakom]

post-0-14109598583511_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Já sem si s upravama taky pohrával. Spojlery a tak ale zvítězili u mě jen decentní upravy. Moc se mi líbí když někdo udělá ze šrotu pěkný auto.

Toto je má práce;) Co vy na to? Více foto v odkazu v mím podpisu.

[upravil dne 17.1.2008 čakom]

Strašný mračidlo, a ty budíky, promiň:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...