Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojištění nemovitosti


bigosak

Recommended Posts

Zdar možní pojišťováci.

Má tu někdo zkušenosti s pojištěním majetku - chalupa - rekreační objekt?? Do dnešního dne jsem platil cca 650Kč, nyní ta samá pojišťovna požaduje 3200Kč. Je to normální takový rozdíl? Že by z roku na rok takto vzrostly ceny nemovitostí na vesnici?

Děkuji za jakýkoliv návrh, pomoc, atd.

[upravil dne 16/1/08 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možný je všechno.

Mám taky pojištěněj domek - tehdy před stavbou to bylo povinný /25let zpětně/.

Platil jsem pár šupů cca 400,- kč za rok / přesně si nejsu jistej/.

Po tzv. "revoluci" začali ke mě chodit pojišťováci a nabízet tzv. "nové,výhodné produkty" - nesouhlasil jsem (u fakt dobrýho známýho jsem si ověřil, že zas tak skvělý nejsou).

Byl jsem pro pojisťovnu tzv: nevýhodná pojistka. (vzhledem k možným rizikům a novým cenám stavebních materiálů).

Jednoho dne mi přišel dopis, kde mi pojišťovna vypověděla smlouvu.

Přišla s novým návrhem, kde mi částku x krát zvedla a buď to podepíšu nebo mám jít do pryč. Po poradě se známým právníkem jsem to holt podepsal.

Tož se nediv - pojišťovny se k tobě chovaj slušně jen když jim platíš pojistné. :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Zdar možní pojišťováci.

Má tu někdo zkušenosti s pojištěním majetku - chalupa - rekreační objekt?? Do dnešního dne jsem platil cca 650Kč, nyní ta samá pojišťovna požaduje 3200Kč. Je to normální takový rozdíl? Že by z roku na rok takto vzrostly ceny nemovitostí na vesnici?

Děkuji za jakýkoliv návrh, pomoc, atd.

[upravil dne 16/1/08 bigoš]

Jestli Ti takhle natáhly cenu a nechceš to dál platit, tak si skoč do jiné pojišťovny, řekni o co by jsi měl zájem a pošlou Ti do objektu odhadce a cenu se dozvíš prakticky rovnou a záleží na Tobě jestli mu na nabídku kývneš a nebo ne:super Jinak sami od sebe Ti zvednout pojistné můžou, ale musí Ti o tom podat vysvětlení, takže pokud si žádné nedostal, tak bych tam na ně asi naběhl:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Kdyby tu byl nějaký pojišťovák, taky bych potřeboval poradit. Potřebuji pojistit barák, ale snad jen proti živelným pohromám. Ale jakou pojišťovnu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Voloda58

Kdyby tu byl nějaký pojišťovák, taky bych potřeboval poradit. Potřebuji pojistit barák, ale snad jen proti živelným pohromám. Ale jakou pojišťovnu !

Původně zaslal: bigoš

Zdar možní pojišťováci.

Má tu někdo zkušenosti s pojištěním majetku - chalupa - rekreační objekt?? Do dnešního dne jsem platil cca 650Kč, nyní ta samá pojišťovna požaduje 3200Kč. Je to normální takový rozdíl? Že by z roku na rok takto vzrostly ceny nemovitostí na vesnici?

Děkuji za jakýkoliv návrh, pomoc, atd.

[upravil dne 16/1/08 bigoš]

Můžu posloužit "Hasičskou pojišťovnou". Zavolej na mobil. :super

[upravil dne 6/2/08 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...