Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

znizenie 406 coupe


VladoHA

Recommended Posts

Původně zaslal: Y2K

Chlapi a mozem vediet na co je to vsetko dobreee okrem vzhladu?

okrem vzhladu to ma pak jeste lepsi jizdni vlastnosti. A pokud by jsi chtel znat jeste nevyhody, tak je to min pohodlne a je vyssi opotrebeni dilu podvozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Y2K

Chlapi a mozem vediet na co je to vsetko dobreee okrem vzhladu?

okrem vzhladu to ma pak jeste lepsi jizdni vlastnosti. A pokud by jsi chtel znat jeste nevyhody, tak je to min pohodlne a je vyssi opotrebeni dilu podvozku.

No ved asi presne na to som sa pytal he he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cisto iba pruziny zhorsia jazdne vlastnosti, lebo tlmice su vyvinute na iny typ pruzin... tieto univerzaly mu urcite nepomozu... Tvrdsie neznamena automaticky, ze bude lepsie drzat stopu.... Vlastne skusenosti Fabia RS... Ale ak ma niekto Pruziny na Coupe rad sa necham presvedcit o opaku.. Aj ja by som to chcel dat dole, koli 18-kam, ale pre 3 cm si nepo... podvozok, lebo seria je nadstavena podla mna fantasticky... Ale vizualne to autu urcite pomoze.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znizit podvozok si nemozem dovolit lebo uz teraz cucham spodok ked idem do garazu v servise mojho znameho.:)zatial so ziadnym inym autom sa mi to nestalo.a to iste ked idem na zdvihak tak je problem vsunut rameno zo zdvihaka pod podbehy.

takze aj nato chlapci myslite ake to bude sposobovat pripadne problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ani nejde tak o to kam se dostanu nebo nedostanu. Ale spíš o to jak to bude tvrdý. Abzch to po týdnu neoddělával.

Kdzž jsem to tak počítal tak bzch se měl dostat s nárazníkem na nějakých 7 cm od země.

[upravil dne 18.1.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

znizit podvozok si nemozem dovolit lebo uz teraz cucham spodok ked idem do garazu v servise mojho znameho.:)zatial so ziadnym inym autom sa mi to nestalo.a to iste ked idem na zdvihak tak je problem vsunut rameno zo zdvihaka pod podbehy.

takze aj nato chlapci myslite ake to bude sposobovat pripadne problemy.

Presne tak....mne ked prezuvali auto na zimne nemohli normalny sposobom vsunut zdvihak pod auto :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...