Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

omw super 100


cendaflek

Recommended Posts

Původně zaslal: lubber

Původně zaslal: Raydowe

Kamen22 - stym si uz tak trochu dovolim nesuhlasit.. oktanove cislo je pomer izooktanom a heptanom. Pretekarske palivo ma castokrat udavane oktanove cislo vysie ako 100. maximum je myslim prave spom. 130. ale mozem sa mylit.

Oktanové číslo paliva je definováno jako objemové procento izooktanu (2,2,4 -trimethylpentanu) ve směsi s n-heptanem, vykazující ve zkušebním motoru stejnou odolnost vůči klepání jako zkoušené palivo. Intenzita klepání zkušebního motoru se hodnotí buď knockmetrem, či snímáním teploty pod svíčkou nebo i sluchem. Pro hodnocení antidetonační odolnosti benzínu byly zvoleny dva čisté uhlovodíky jako standardy. Čistý n-heptan, který vykazuje velmi malou odolnost vůči klepání, má OČ - O, zatímco izooktan (2,2,4-trimethylpentan) má odolnost velkou a jeho OČ = 100.

Řada benzínů typu Super nebo letecké benzíny, mají OČ vyšší jak 100, čili mají lepší antidetonační vlastnosti než čistý izooktan. Srovnávacím palivem pro ně je izooktan smíšený s předem vypočteným množstvím TEO nebo čistý triptan (= 2,2,3-trimethylbutan) smýšený s TEO, jehož OČ může být i 270. TEO=tetraethylolovo Pb(C2H5)4 ,je jedním z nejpoužívanějších antidetonátorů. To je malý úryvek z mojich zápisků z přednášek z paliv a maziv.

Pekne... Tak to by sme mali.:)) teraz uz len z toho vyvodit logicky zaver, co to urobi s motorom aj po dlhodobom pouzivany, pre ktory je predpis 95 oktanov. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim všechny tak jsem s tim omw 100 najel už 70 km a mám pocit že klesl výkon mám pocit že to více kouří místo bílého takovaj našedlej kouř a při vytočení motoru a následném sundání nohy s plynu na neutrálu to prská lehce tak vám nevim snad se nic nepodělá protože bych se z toho podělal hlavně já průběžně budu informovat co se s autem děje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to akorat tim,ze kdyz tankujete takovy palivo tak vic potom pozorujete co se deje s autem a hledate zlepseni a vidite kazdou malickost.Ty 100 oktanovy paliva jsou znat u vyskokych obsahu a podle nekolika testu je rozdil asi jenom 3% coz bych docela rad videl jak nekdo treba u 2.0 litru pozna :) Mezi 95 power a racing nepoznam rozdil.Akorat mam dobrej pocit ze to ma oproti normalni 95naturalu "cistici" ucinek(aspon podle propagacnich materialu a ruznych recenzi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...