Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadne repro 306Break


deddo306Break

Recommended Posts

Čaute maniaci,chcel by som poradit so zadnymi reprakmi v 306Break,dal som tam impulsy kompy ale nechcelo sa mi to zatial vytlmovat.Nič moc zvuk.Chcem sa opytat či sa da s tym zvukom niečo spraviť,alebo či sa mam pustit radšej do plata.Je tam ta roleta moc s nou nechcem špekulovat,ak mate niekto nejake rady popripade foto,dik moc.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau ja som ich hodil do plata a podla mna to hra celkom dobre...nestazujem si skratka :) ak mas este zaujem mozem ti mailom hodit nejake fotoze !! :) dal som tam klasika nejake 165 cm JBL repro ak si dobre pametam tu velkost a super to tam pasovalo nemusel som poskodit tu vystuz tie take tyce z plata....hovorim ak je zaujem neni probl poslem photos: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: deddo306Break

Čaute maniaci,chcel by som poradit so zadnymi reprakmi v 306Break,dal som tam impulsy kompy ale nechcelo sa mi to zatial vytlmovat.Nič moc zvuk.Chcem sa opytat či sa da s tym zvukom niečo spraviť,alebo či sa mam pustit radšej do plata.Je tam ta roleta moc s nou nechcem špekulovat,ak mate niekto nejake rady popripade foto,dik moc.:)

ja som dal na polovičku plata dosku doň repráky natiahol nové káble od rádia a tú roletu som poskladal. kufor mám úplne zakrytý a hrá to ako divé. Ak chceš foto tak napíš na t.sz@centrum.sk :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...