Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Daewoo Nubira, prosim elektrikaře o pomoc


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Předem omluva že sem dávám Korejce:D

Mam problemek, na otcově Nubiře se rozbil levý boční blinkr, zřejmě došlo ke zkratu v žarovce, blinkr je již vyměněný ale stále nebliká levá strana při zamykání či odemykání dálkou. Blinkry jako takový fungují normálně, vystražné blinkry taky. Nevite někdo náhodou čim to muže být, má řidicí jednotka centrálu nějaké pojistky na tohle, pokud ano kde ji najdu. Jinak všechny ostatní pojistky jsou v pořádku. Jo jedná se o 1,6 rv 98. Díky moc za všechny rady

[upravil dne 15/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku každý alarm by měl mít na výstražné blinkry pojistku aby když zloděj naruší auto,auto začne blikat a on střčí místo žárovky šroubovák a tím skratem zruší a odpojí alarm,tak proto má blinkr od alarmu pojistku aby jebla pojistka a alarm fungoval dále,ale ty jsi říkal že je to jen centrál ale pojistku hledej u ŘJ centrálu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Radku každý alarm by měl mít na výstražné blinkry pojistku aby když zloděj naruší auto,auto začne blikat a on střčí místo žárovky šroubovák a tím skratem zruší a odpojí alarm,tak proto má blinkr od alarmu pojistku aby jebla pojistka a alarm fungoval dále,ale ty jsi říkal že je to jen centrál ale pojistku hledej u ŘJ centrálu....

No to jsem tak nějak tušil, ale nevěděl, díky moc. Medvěd mi poslal kontakt na znameho kterej mi v podstatě řekl to samý, a poradil kde pojistku hledat, jak bude auto doma tak na to mrknem, zitra celej den jezdí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...