Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Piskanie vyfuku pri radeni


ico76

Recommended Posts

Prosim Vas o radu, mam P 307 1,6 benzin. Niekde na fore som cital, ze si niekto vyrobil specialne tesnenie medzi vyfukom a motorom. Nakolko odtial sa siri piskanie pri radeni.

Prosim viete mi niekto odpisat, kto by take nieco poradil ale fakt osvecene.

Dakujem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to psal Radek Hurvajz. Jmenovalo se to "vrzání výfukového spoje" a bylo to tady:

Edit:

Jo, a mimochodem, mně taky něco vrzalo, ale nebylo to výfukem, ale nedotaženou spojkou. Kdybys nechtěl hledat, tak spojku jsem vyměnil, neb byla díky nedotažení poničená. Ale vrzání bylo až sekundárním znakem. Primárně mi vibroval spojkový pedál a při rozjezdech se občas klepal interiér.

[upravil dne 15.1.2008 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Myslím, že to psal Radek Hurvajz. Jmenovalo se to "vrzání výfukového spoje" a bylo to tady:

Edit:

Jo, a mimochodem, mně taky něco vrzalo, ale nebylo to výfukem, ale nedotaženou spojkou. Kdybys nechtěl hledat, tak spojku jsem vyměnil, neb byla díky nedotažení poničená. Ale vrzání bylo až sekundárním znakem. Primárně mi vibroval spojkový pedál a při rozjezdech se občas klepal interiér.

[upravil dne 15.1.2008 Ticcino]

Ja myslim, ze on chce, aby to piskalo, nebo ne? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ chce aby to piskalo, slysel, ze se da vyrobit specialni tesneni :D

Hele, tebe by sem chtel potkat na silnici, s piskaci 1,6kou. Nic proti, je to pekny, ja mam treba bow ventil ten piska jako des, ale co tim docilis u 1,6? Myslim, ze se akorat zesmesnis u tech, kteri vedi , ze turbo se na benzinove motory u Peugeot nedelali. (delali, ale to sou unikaty). Takze si kup treba 2.0 16V a nech si na to udelat turbo za 200 000Kc , nebo se smir stim, ze ti to piskat nebude. PAc si myslim, ze te to naopak bude otravovat.

Ale kazdej ma svuj nazor, kazdymu se libi neco jineho, takze to nezazlivam, me se taky piskani libi. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...