Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kola na 406 coupe


Y2K

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

to sa mi nezda.nemozu predsa pasovat na coupe len 2 druhy to je blbost.skor by som povedal ze tam tomu niekto nerozumie

spíš to mysleli tak, že kola 4x108 18" a et 12-15 prostě nemají... je to vražedná kombinace těch rozměrů...

Já kola sháním cca 8měsíců... starší sehnat je prakticky nemožné... a nové stojí s pneu kolem 40tisíc... + 8-10tisíc za nové pružiny (pokud auto nesnížíte bude to vypadat opravdu hrozně)... a to je sakra hodně peněz... škoda že coupé nemá rozměr 5x112 et kolem 35 ;) těch je všude tři prdele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: jozefsv

to sa mi nezda.nemozu predsa pasovat na coupe len 2 druhy to je blbost.skor by som povedal ze tam tomu niekto nerozumie

spíš to mysleli tak, že kola 4x108 18" a et 12-15 prostě nemají... je to vražedná kombinace těch rozměrů...

Já kola sháním cca 8měsíců... starší sehnat je prakticky nemožné... a nové stojí s pneu kolem 40tisíc... + 8-10tisíc za nové pružiny (pokud auto nesnížíte bude to vypadat opravdu hrozně)... a to je sakra hodně peněz... škoda že coupé nemá rozměr 5x112 et kolem 35 ;) těch je všude tři prdele...

ale on riesi 17 palcove a to taky problem podla mna nie je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

keby som chcel 18 palcove na 2,0L kde niesu brembace vpredu ET 18 by malo byt ok?Chcel by som rozsirit zadnu napravu zhruba o 3cm na kazdu stranu ma niekto svoju skusenost?ci vobec je to mozne?

ked nie su bremba tak tam et 18 vojde.preco chces rozsirit len zad?samozrejme sa to da.robia este sirsie podlozky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od vtedy jak som kupil coupaka sa mi nepacilo to ze ten zadok je taky utopeny oproti pedku tak a teraz musim opravovat cele auto a uz ho porobim podla mojich predstav ale chcem rozsirit len zadok myslis ze to neni moc rozumne?mohlo by to mat neky negativny vplyv na jazdne vlastnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...