Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava 206


Escaper

Recommended Posts

Zdravim dokoncil som repas zadnej napravy vsetko v pohode vymeney jeden cap na pravej strane a+ loziska na obydvoch stranach ale po zlozeni a namontovani som si vsimol ze jedbna strana je o nejaky kusok tak 2-3 cm nizsie ako druha. Neviete kde by mohol byt presne problem? vsetko som dal tak ako to bolo povodne jedine torzne tyce som si neoznacil ktora bola na ktorej strane ale zdalo sa mi ze su rovnake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ak su capy dobre je zbytocne ich menit a dobre znamena ze su uplne bez poskodenia ale to byva iba vtedy ak sa ti este len rosipali loziska ak su uz dlhsie rosipane tak plast loziska vytvoril na cape ryhy vtedy treba uz urcite vymenit aj tie ja som menil iba jednu stranu a loziska na oboch stranach a vyslo ma to 90 eur. samozrejme robil som to sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze vraj to nema vyznam kedze aspon ja pri repase som to namazal co to dalo a pokial viem su tam semeringy z oboch stran cize mazivo nema kde ujst a len tak sa asi nevypary. Ozaj a ked odide lozisko mazanie ti tam nepomoze treba ho len okamzite vymenit.

[upravil dne 29/11/11 07:38 od command]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj. Chalani, už od roku 1992 P 405 montoval maznici uprostřed ramene tkz. Štauferka(jehlovka).Což je totožná náprava jako na 206. Je to jednoduché - otvor do ramene(uprostřed) udelat závit dle průměru maznice, pak vrták prochází plast. pouzdrem (rozpěrka mezi ložisky) a- potom se opře o trubku nápravnice - nevrtat. Při každé výměně oleje v motoru mazat - něco řidšího - kdysi bývala taková zelená, táhlá - měl jsem ji strašně rád:grr.

[upravil dne 13/1/12 23:35 od jakstone406]

[upravil dne 13/1/12 23:37 od jakstone406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau.Jen se chci zeptat,jde zadní náprava z 1.4 HDi na 2.0 HDi?Mělo by to být asi totožné že?Jinak k těm km,mám na 1.4 nalítáno 158 tisíc a náprava je ok,bez vůle,bez odklonu.Pak jsem koupil nedávno 2.0 (rok 01) a ten má 174 tisíc (teda aspoň je to na tacháku) a jedna strana je v pr... Proto mě zajímá,jestli jsou ty nápravy totožný.Mám možnost koupit právě z 1.4 HDi z roku 07.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...