Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GTI budíky- barva podsvětlení, rozložení, montáž


jarajarda

Recommended Posts

Nebude trvat dlouho a konečně budu mít v autě vysněné GTI budíky, které mi už dlouho leží doma, ale zatím nebylo tak nějak kdy se pustit do zapojení, protože to zrovna na chvilku není..

Zajímalo by mne, jestli se dá nějakým způsobem docílit toho, aby mi nesvítili oranžově, ale byly podsvíceny do bíla? To samé i u podsvětlení ovladačů. Určitě než se tam budou dávat, přijdou všechny žárovky vyměnit, tak abych kdyžtak koupil ty správný:super

A jak oddělit krycí sklo od budíků aniž bych ho musel rozštípat?:aut

Jinak vlastně nemám úplně GTI budíky, jsou z 205 Winner a chybí tam myslím tlak oleje a rychloměr je jen do 180 (což mi vážně nevadí, protože 180 přelejzá lehounce maximálně z kopce a jednou do roka...:D), jinak jsou myslím úplně stejné, dám sem zítra fotky:)

[upravil dne 14/1/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám taky tyhle se 4 budíkama a jsou prosvětlený zeshora třema 2w žárovkama, který svítěj přez oranžovej plast takže když ho vykucháš a dáš tam bílí ledky tak to bude bílí..:D Takže vlastně ani tu přístrojovku nemusíš rozebírat.. ale kdyby si chtěl tak nahoře a dole jsou takový plastový zobáčky ale bacha ať je neulámeš..

apropo jak to uděláš s otáčkoměrem. který má červený v

6000 :)

[upravil dne 15.1.2008 vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

já mám taky tyhle se 4 budíkama a jsou prosvětlený zeshora třema 2w žárovkama, který svítěj přez oranžovej plast takže když ho vykucháš a dáš tam bílí ledky tak to bude bílí..:D Takže vlastně ani tu přístrojovku nemusíš rozebírat.. ale kdyby si chtěl tak nahoře a dole jsou takový plastový zobáčky ale bacha ať je neulámeš..

apropo jak to uděláš s otáčkoměrem. který má červený v

6000 :)

[upravil dne 15.1.2008 vinorak]

DO 6000 se nedostane:D:D Sehnat ho z diesela, tedy XSD, to je nesmysl:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...