Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co to je?(výfuk)


Lukash605

Recommended Posts

Původně zaslal: Lukash605

Fusion:jj,tak to taky uděláme,podle toho tvého obrázku z toho vedou dvě roury.to dává smysl přívod odvod.ale to moje???tomu právě nerozumím,jen jedna roura???:o

ten obrazok ktory si dal je samozrejme chybny.od fusiona je ten spravny.skusat to nemusis.vyhod ho a daj posledny sportovy ak chces aby to malo nejaky zvuk.ked som montoval svoj tak ten treti tlmic (posledny je uz dost utlmeny predchadzajucimi dvoma) mal uz velmi jemny zvuk.z toho usudzujem ze tento stredovy je tam na ...na coupe co mam teraz su len dva pri rovnakom objeme motora.minuly tyzden mi vypadla trubka od tlmica na spoji a zvuk isiel len z predneho tlmica a bol trosku hlucny, takze 2 tlmice stacia uplne, to je moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozefsv:nechci se hádat,ale pod autem už jsem ležel.obrázek chybný není,takhle to tam přesně mám,přece nebudu dávat něco jiného.přesně jak jak říkal Fusion i já.nejdřív se udělá laďák a pak se uvidí.mě šlo jen o to jestli to není něco zásadního,ale jak vidím asi ne.případně to prostě vyhodím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: jozefsv

jeden privod a zaroven odvod z tlmica?to cumim:o

to bude naozaj zbytocne;)

koukal jsem na to ale je to tak je to brán jako tlumič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...