Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací asistent


Georginho_cz406

Recommended Posts

Původně zaslal: Jery

Nazdar pežotáci: mam problem začaly mi hučet přední kola osobně si myslím že je to ložisko nevíte někdo kolik stoji, jestli měnit jedno nebo obě, případně nějaké odkazy na výrobce? dik za odpověd.:o

Proč je to ve vlákně s parkovacím asistentem????? musiš pro tvuj problém napsat nové vlákno a ne ho dávat do jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, borci. Mam jeden dotaz podarilo sa vam niekde najist parkovaci asistent ktory by mal aj predne senzory? :myslim Pravdu povediac obcas by sa mi to hodilo kedze 406 ma celkom velky nos a ja uz som chytil par obrubnikov. A hodi sa aj pri pozdlznom parkovani ked ide doslova o centimetre. Nemusia byt az tak vymakane, ze tam bude aj zenzor plynov a bude regulovat privod vzduchu do auta, aj ked..... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

vidím že mám opět zpoždění ale teprve budu muset koupit takže se rozhoduji jaký :myslim

Njn, ja to mam tiez na programe hned po PP a podsvieteny kluciek z nutra to som odkukal na superbe a vzdy ked niekto vystupuje tak pol hodiny spatra kde sa to otvara, tak to podsvietim :aut A rozmyslam nad nie 4ks senzorov, ale nad 8ks, aj dopredu:myslim Pretoze, zasto sa mi stava, ze musim zaparkovat na doraz, a 406 je kocur z fakt dlhym nosom :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Tak dnes jsem u asistenta poprvé zkoušel i boční citlivost a bere i dveře garáže, takže u uložení čidel v zadní liště 5 dveří nic nebrání a je to super, taky se nemusí lakovat do barvy, už černý jsou od výroby!...

To byl nápad co?????:mrk:mrk Asi bych zasloužil pochvalu před nastoupeným Peugeot clubem.......:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cest panove,

jelikoz jsem mel vcera narozeniny a pritelkyne mela dobrou naladu tak mi objednala parkovaci system.

Proto bych se chtel zeptat pritomnych co ho uz maji zda-li by sem nemohl nekdo hodit fotku kde mate ten ukazatel na palubce? Ja premyslim bud zezhora palubovky do stredu k oknu anebo to pridelat na horni hranu vnitrniho zpetneho zrcatka. Pak kudy jste tahly kabl a jak se dostat k ty liste na kufru?

Predem diky moc Mitch

EDIT: Ted jsem si cetl cele vlakno znovu a navod jsem tam vicemene nasel ale jestli by mohl nekdo dat fotky toho displeje at to muzu porovnat... predem dik moc

PS: Kdyby ty fotky sli z pohledu na celou palubku Dekuji :c)

[upravil dne 25.2.08 mitch.mb]

[upravil dne 25.2.08 mitch.mb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...