Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nova 207 nestartuje


raydowe

Recommended Posts

tak som vytoceny na kost. dnes mi auto nastartovalo na piaty krat. nieco sa tam riadne s...e. predtym sa mi stalo ze mi chciplo pri nizkych otackach, mal som za to, ze to bola moja chyba zo spojkou, ale vobec to necuklo. V kabyne mam pocit, ze je citit pri nastartovani benzin. nie vzdy. Motor ked startuje, mam pocit ako keby chytal uplne posledne otacky pri nastartovani. Ako keby sa mu vazne nechcelo. Zacinam lutovat ze som nezobral Mazdu led som uvazoval o aute. aby toto auto robilo po 1500 KM tak to je pekna vyzitka.

chcem to riesit ako reklamaciu, a pokial sa bude reklamovat dalej, chcem vymenu vozu alebo vratenie penazi. nepoznam totis pripad, kedy sa v servise vsetko vyriesilo, a auto sluzilo dalej roky. pocitam ze dalsie problemy nenechaju na seba dlho cakat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, chápu Tvoje rozladění (ani já bych nebyl určitě štěstím bez sebe), ale zkus se na to podívat chladnější hlavou - auto se sestává z tisíců různých komponentů a všechno jsou to v podstatě jen stroje, které se občas prostě po*erou. To, že se to projevilo takhle brzo je na jednu stranu blbý, na stranu druhou by Ti to zase měli briskně v záruce vyměnit (a až to vyměněj, tak se z Tebe možná stane spokojený zákazník). Jak jsi psal, žes měl radši vzít MAZDU, tak s tou jsem si zase svoje užil já.

Resumé:

Dneska si prostě nevybereš, při tý spoustě různý elektroniky v autech se s tím, že sem tam něco odejde holt musíme smířit (a doufat, že to odejde v záruce a ne měsíc po jejím skončení) - a je úplně jedno, zda jde o Peugeoty, Škodovky nebo Mercedes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite mas pravdu, len aj mam takovy divny pocit, ze to auto proste nebude ziadny podareny kus. pri pootoceni klucom do zapalovania niekedy hned blika baterka.. divne. mala by blikat az po chvili ked nenastartujem + plus ta rezonancia od vyfuku.. :((

uvidim co sa stane ten pondelok. hodne zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu je moja komunikacia s jednym kamosom s 207mou.. ma ju dlhsie ako ja... trochu mi zdvyhol naladu.:)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cau Kamos. tak 207ka dneska odmietla startovat ((( po 1500 KM .. potesi... idem do servisu v pondelok, som zvedavy co povedia

Ujo Peto (18:06:09 14/01/2008)

sevus

Ujo Peto (18:06:15 14/01/2008)

nebudu prekvapeny

Ujo Peto (18:06:26 14/01/2008)

prepalia ti novsi softwer

Ujo Peto (18:06:30 14/01/2008)

ja som to tiez mal

Ujo Peto (18:06:38 14/01/2008)

ziadna vecsia vada

Raydowe (18:06:48 14/01/2008)

hmm , ale predtym to nerobil

Ujo Peto (18:06:55 14/01/2008)

len ked startujes tak musis tuknut do plynoveho pedalu

Raydowe (18:07:03 14/01/2008)

to som aj robil ale nechytal sa...

Ujo Peto (18:07:32 14/01/2008)

lebo skrtiaca klapka je softwerovo nastavena aby sa natacala na urcity stupen

Ujo Peto (18:07:40 14/01/2008)

novy soft to uz poriesil

Raydowe (18:07:41 14/01/2008)

a obcas citim v kabine benzin, tak neviem ci to bude tym.. a dve krat mi chciplo smao od seba pri imn otackach asi tyzden dozadu

Ujo Peto (18:08:06 14/01/2008)

to ti poriesia

Ujo Peto (18:08:16 14/01/2008)

mne to so startovanim tiez robilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno jsem mluvil s majitelem P 407 , který po zakoupení nového vozidla ujel cca 1,5 km. Zaparkoval a po vrácení k vozidlu už neodjel. Závadou byl zajišťovací element, který vypadnul a on nemohl zařadit.

Tomu se říká smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstate sa nepozname, nasiel som ho davnejsie ako jedineho majitela 207cky zo slovenska registrovaneho v peugeot clube, tak som sa mu davnejsie ozval cez ICQ ktore tam ma ohladne par otazok. Vy sa poznate?

Edit.. som zo Ziliny priamo.

[upravil dne 14.1.2008 Raydowe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Poznáme sa už nejaký ten piatok :)

Ale s tým problémom, zájdi do najbližšieho servisu Peugeot. Tam Ti nahrajú nový software motora a budeš mať po probléme...A snáď nebudeš ľutovať, že si kúpil Peugeot :mrk:super

Ja tu zatial ani nelutujem, len ma to dost nastvalo. Peugeoty sa mi dizajnovo velmi pacia, ale pri kupe som celil celej armade argumentov, preco frantika nebrat. vies si predstavit comu celim teraz, ked novy frantik nestartuje... :) idem tam pondelok, skor ma nemozu zobrat.. tak verim ze su to posledne vrasky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taktiez som s cenami celkom spokojny, bodkovac s lakom na metlu 250 sk, orig plsat. drziak repro 300 sk, original lekarnicka 1000sk - je tam vsetko aj kopec veci navyse - ako napr ziarovky.. dal som tam aj prezuvat gumy pri kupe - 500 sk.

[upravil dne 15.1.2008 Raydowe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Hele, chápu Tvoje rozladění (ani já bych nebyl určitě štěstím bez sebe), ale zkus se na to podívat chladnější hlavou - auto se sestává z tisíců různých komponentů a všechno jsou to v podstatě jen stroje, které se občas prostě po*erou. To, že se to projevilo takhle brzo je na jednu stranu blbý, na stranu druhou by Ti to zase měli briskně v záruce vyměnit (a až to vyměněj, tak se z Tebe možná stane spokojený zákazník). Jak jsi psal, žes měl radši vzít MAZDU, tak s tou jsem si zase svoje užil já.

Resumé:

Dneska si prostě nevybereš, při tý spoustě různý elektroniky v autech se s tím, že sem tam něco odejde holt musíme smířit (a doufat, že to odejde v záruce a ne měsíc po jejím skončení) - a je úplně jedno, zda jde o P

eugeoty, Škodovky nebo Mercedes.

jj s tímto s Medvědem souhlasím,je jedno jaké to je auto,všude můžou být nějaké drobnosti,i když mě by to asi taky vytočilo :grr , ale na druhou stranu,u nás se znám s auditorama a když přijde reklamace, a je od BMW které stojí přes 2 mega s tím se se zastavilo auto a nejde natočit a že je špatné čerpadlo,tak vím že zákazník je nas..... a nedivím se mu,tak se nedivím ani tobě ale věř že jsi koupil dobře.... ať ti to dobře dopadne !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa dnes vratil zo servisu Final CD v ZA. Hovoril som im aj o tom softwery. Auto zobrali s tym, ze sa na to kuknu a za hodku sa mam zastavit. prisiel som skor a uto uz bolo von. Chyba bola v kluci. Neviem ako to zistuju, lebo auto startuje normalne, urobilo to len raz. Asi maju na to nejake zarizeni...

ked sa pozriem do zadu, tak to sedi. raz mi totis neslo klicom pootocit, musel som ho vytiahnut a znova zasunut (ten kluc :-). ostava otazkou len to chcipnutie pri pomalom pohybe. Mozno islo naozaj o moju chybu s plynom. ale vzdy ked to chciplo koli mne, tak to trochu cukne, a vtedy absolutne nic. len to zhaslo. Tak dufam, ze maju pravdu a uz tam nebude musiet hodne dlho ist.:))) inac maju tam 607ku za 450 000 tisic. rok vyroby 2002. Som slintal na parkovisku..:)))

dik za moralnu podporu.. pomohlo to..:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...