Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 1,1 r.v.2003 - kotrmelec


Vyghum

Recommended Posts

S politováním musím oznámit, že moje nedávné úvahy o instalaci sportovního sání a výfuku vzaly úderem deváté hodiny v pátek 11.1.2008 za své a musím řešit zcela jinou záležitost.... :(

A co se stalo? Manželka jela jako obvykle domů po obvyklé trase, byla mlha, relativně teplo a v poslední zatáčce před dědinou bylo náledí... ani chodit se po tom nedalo...

Skončila s 206 v příkopu na střeše. Naštěstí do ničeho nenarazila, zastavila se třením o sníh v příkopu. Kromě drobných modřin a bloknutýho krku je OK. Kromě ní to na stejným místě vyklopilo dalších 6 řidičů, naštěstí našeho pažouta v příkopu nikdo netrefil ;)

S autem je to ovšem horší: promáčklá střecha, pravej předek kaput, pravej zadek taky kaput, kupodivu dveře vypadají dobře, jen je urvaný zrcátko. Přední maska je taky promáčklá, přední sklo vysypaný. Co se týče podvozku a motoru, mel by být OK, ale leželo to dvě hodiny na krovkách, takže to bude chtít rozdělat... Všechny dveře jdou otevírat, kapota byla zaseklá.

Levá strana vozu bez jediného škrábance.

Otázka zní... spravovali byste to? Opravu odhaduji v rozmezí 50 až 80 litrů. Kolik by to mohlo hodit při prodeji na ND?

Fotogalerie: http://vyghum.sweb.cz/NET/index.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

au vždycky je mi líto hezkýho auta,který skončí takhle.Hlavně že je manželka v pořádku.Co se týče toho spravování:to záleží asi nejvíc na tý střeše,jestli nejsou zohybaný sloupky a podobně.Jinak plech střechy stojí 4300kč přibližně je tam víc možností

[upravil dne 13/1/08 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Spoustu věcí taky seženeš z vrakáče,něco by se možná dalo vytáhnout .Teď se to tady řešilo mrkni sem

Jo jo, to chce sehnat nějakýho machra, abych si to dělal sám, na to nemám ani čas, ani prostory a hlavně bych to nezvládl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

zaregistruj se sem a po vložení vin se ti tam zobrazí díly na tvoje auto

Jinak je to celkem nové auto takže si myslím,že by se mělo opravit

[upravil dne 13/1/08 subin]

Tak jsem se zaregistroval a spočítal ceny dílů, které se asi budou muset vyměnit.... a dostal jsem se na 60 litru :bojim

Otázka je co se mechanikům podaří zachránit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteré věci se dají sehnat v druhovýrobě a jiné z vrakáče nemáš víc fotek mrknul bych se na to co je potřeba a písnu ti ceny a kde to koupit.

Takže:

1.zadní blatník 6000,-

2.přední blatník960,-

3,přední maska342,-

4.přední kapota2670,-

5.Před.nárazník1700,-

Když mi písneš co je ještě špatně tak něco skusím dohledat další věci a něco by se sehnalo přes vrakáč

[upravil dne 13/1/08 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm to je nemilé ale hlavní je zdraví ;) co se týká poškození nevypadá to až tak hrozně airbagy jsou OK ? Nebo svítí (vystřelené pyropatrony) myslí že z druhovýroby by se to do 40tisíc vlezlo 100% ;)

[upravil dne 13.1.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

hmm to je nemilé ale hlavní je zdraví ;) co se týká poškození nevypadá to až tak hrozně airbagy jsou OK ? Nebo svítí (vystřelené pyropatrony) myslí že z druhovýroby by se to do 40tisíc vlezlo 100% ;)

[upravil dne 13.1.2008 KoNG]

Težko říct ono se to dost navýší za lak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě řeknu že nemá smysl to opravovat ikdyž se vam na prvni pohled zdá že je to v pohodě . pohled pojištovny bude že se jedna o totalku . což neznamená že by to nešlo spravit , každopadne se to cenově velmi prodraži a navic to auto bude měkke , v zatackach se bude kroutit ,no nechtel bych v tom pak jezdit .

Jestli se rozhodneš pro opravu , tak drzim palce , chce to silne nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...