Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

velký hluk při rychlosti nad 90km/h


Recommended Posts

sry za dva stejné příspěvky...nějak mi blbne připojení....

Je to zavislé pouze na rychlosti, otáčky s tím nemají nic společného. Ten hluk začíná tak při 90 km/h, při jízdě po městě je intenzita hluku v interiéru normální. Připadne mi že to vzniká někde před spolujezdcem a je to jakoby vzduch proudil do nějakého otvoru, tak nějak to hučí. Zkusím se projet a vypozorovat víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to dělalo něco podobného, záviselo to pouze na rychlosti proudění vzduchu - někdy na to měl vliv i protivítr.

Pak jsem metodou pokus omyl našel nějakou netěsnost nebo škvírku mezi předním sklem a sloupkem vpravo před spolujezdcem. Trocha silikonu krapet pomohla, ale stejně to nějak není ono.

[upravil dne 18.1.2008 MichalKozel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak to tady čtu, tak 206 ma další výrobní šotek :( .

Mě to dělá něco podobného, pískání o vysoké frekvenci kolem 100 km/h a výš. Ja tak tuší že by to mohlo dělat nějaká škvírka mezi předním sklem a kastlí :myslim. Zatim nepozoruji že by někde zatíkalo, tak to neřešim :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulíšek

Jak tak to tady čtu, tak 206 ma další výrobní šotek :( .

Mě to dělá něco podobného, pískání o vysoké frekvenci kolem 100 km/h a výš. Ja tak tuší že by to mohlo dělat nějaká škvírka mezi předním sklem a kastlí :myslim. Zatim nepozoruji že by někde zatíkalo, tak to neřešim :aut

Ono to asi nebude škvíra, kterou by mohlo zatékalo, a spíš nějaká kapsa nebo jen ostrá hrana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak hukot v motoru nevím,ale o pískání,tzv.meluzínce,při rychlosti +- 90km/h,spíš+,jsem četla ještě dřív, než jsem 206ku měla,v autotestech.A nelhali:aut Hnedle s novým jsem najela na dálnici a vážně- kolem 90ky tam ta meluzínka vyluzuje:super Další drobnost,v které jsem našla zalíbení:aut

Mně stačí ke štěstí vážně málo..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl na garančce a kde jsem se zmínil, o tomto pískání a odpověď technika, zněla že to dělá mřížka (ve tvaru plásve) v nasávači nárazniku a řešení že za ní dají ještě jednů s jemnějšími oky, které by měly patřičné zvukové projevy rozrazit. Auto ještě mám v záruce, tak by montáž byla zdarma, ale zatím se neozvali.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak od 110km už to nepíská.. a vážně je to decentní,neagresívní,vůbec nevadí a já mám většinou pořád puštěné rádio a můžu ti říct,že ho kolikrát vypnu na cestě jen proto,aby mě to tam takhle hezky meluzínkovalo ;) A jinak-stačí pootevřít okénko a taky to myslím už nevnímáš.. To maj jenom 206ky-nech si to:super Aby se ti po tom ještě nestýskalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od110 už to zase nehraje:) ale zkus 90kou a víc,zavři okna,vypni hudbu a zkus se zaposlouchat:aut to jsi první majitel?

s tím zvukem-to máš pocit,že tím krajem vážně\"svištíš\":)

to chce slyšet,no..ale nikoho si do auta kvůli toho brát nebudu-na to zapomen\'te:roker:D

[upravil dne 12.3.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

160 jezdíš furt?neříkám,že jsem si to někdy taky nezkusila:aut ale bodiky jsou bodiky..jj:)

Tachometrových 160 je u mně v reálu cca 150 a tak jezdím po dálnici často, za tohle se bodíků nebojím, na to jsou tam větší piráti silnic. :) Mimo dálnici jezdím ale slušně, tam se závodit nevyplácí. :)

Jo a mimochodem, zjistil jsem, že po té, co jsi tu na to upozornila, tak už to slyším taky. :) V určitým rozsahu rychlostí to u A sloupků hvízdá. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...