Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolesa na coupe(brembo)


Pato406coupe

Recommended Posts

Původně zaslal: Pato406coupe

Chcel by som sa spytat majitelov kupe, ze ake kolesa sa tam daju napratat aj ake pneu a hlavne ET koli tym brzdam... Chcem tam dat 18" 225/40.. a nechce sa mi to ET preratuvat, ani prikladat disky ci suchaju a podobne kraviny... Radsej sa spytam niekoho co tam uz nejake to koleso mal, alebo ma... diiik

ET by mělo bejt napsaný na vnitřní straně každého disku, pokud se nemýlím...??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím tak minimální ET na Brembo brzdy je 15 ale nejlepší je 12,jsem moc zvědavej jestli seženeš 18" které se ti budou líbit a budou mít ET aby jse ti vlezli na brzdy......myslím jsi že ti nezbyde nic jiného než koupit kola s normálním ET třeba 18 a zbytek udělat třeba 0,5 cm podložkou.....taky to řeším na jaře dávám brzdy brembo s coupečka a musím tam dát podložky,na ET18 co mám na mojich kolech se mi to nevleze na Brembo brzdy,odskoušeno osobně moje kola vs. coupe s brembama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za reakcie... praveze som zohnal 18" ET 15.. tak to som chcel vedet, lebo podlozky tam davat je dalsia investicia navyse..... len este by som rad vedel ci tam tie 18ky vojdu a ci nebudu suchat pri natoceni, alebo tak... nemam ku autu ziaden manual este... a v technicaku mam neviem akym zazrakom, aky blb to tam napisal, ale 205/50 R16 :o Davali ste tam uz niekto take kola, ale myslim, ze asi to bude v klidku, lebo blatniky to ma ako hummer, neviem naco... iba co musim zbytocne za osemnastky preplacat :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mas za coupe?ja mam kolesa predpisane a aj take tam su 215/55 r16, tzn. ze to mas trochu zle.skrtat ti nic nebude aj ked tam das 19 palcove.musis stale zachovat priemer kolesa a bude to ok.tym ze tam das vacsi disk tak tym nemenis velkost celeho kolesa.ak ju zmenis tak ti bude zle ukazovat tachometer atd.musis dat pozor akurat na sirku gumy.225 problem nebude ale 235 uz neviem,neskusal som.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...