Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaký olej?


Petura

Recommended Posts

Původně zaslal: Petura

jaký olej se leje do 106 1.0 rv 93? polosyntetika 10W40 nebo minerální olej?

ahoj doporuceny je treba Valvoline MaxLife 10W-40 nebo

DuraBlend 10W-40, nebo od Fuchs TITAN Supersyn 5W-40,

TITAN SYN MC 10W-40, TITAN FORMULA 15W-40 ... mohu v pripadnu zajmu poradit ... ICQ: 115681370 ... take je dobre uvadet pocet najetych km... Eriq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: eriq

ahoj doporuceny je treba Valvoline MaxLife 10W-40 nebo

DuraBlend 10W-40, nebo od Fuchs TITAN Supersyn 5W-40,

TITAN SYN MC 10W-40, TITAN FORMULA 15W-40 ... mohu v pripadnu zajmu poradit ... ICQ: 115681370 ... take je dobre uvadet pocet najetych km... Eriq

koupil jsem to jako druhý auto a taky pro mladou do práce, takže do toho fakt nechci lejt nějakej drahej olej ...

auto má na tachu 155tkm, ale občas hulí takže bere olej, tak i proto nechci dolejvat něco drahýho ;)

původně jsem jen chtěl dolejvat co mi příde pod ruku, ale prostě mi to nedá abych ho nevyměnil ... (zase takovej barbar nejsem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petura

Původně zaslal: eriq

ahoj doporuceny je treba Valvoline MaxLife 10W-40 nebo

DuraBlend 10W-40, nebo od Fuchs TITAN Supersyn 5W-40,

TITAN SYN MC 10W-40, TITAN FORMULA 15W-40 ... mohu v pripadnu zajmu poradit ... ICQ: 115681370 ... take je dobre uvadet pocet najetych km... Eriq

koupil jsem to jako druhý auto a taky pro mladou do práce, takže do toho fakt nechci lejt nějakej drahej olej ...

auto má na tachu 155tkm, ale občas hulí takže bere olej, tak i proto nechci dolejvat něco drahýho ;)

původně jsem jen chtěl dolejvat co mi příde pod ruku, ale prostě mi to nedá abych ho nevyměnil ... (zase takovej barbar nejsem)

.. tak doporucuju Sunoco nebo Valvoline to je za docela rozumnou cenu a neni to **** jako mogul, navic stanecej, to si tam muzes rovnou nalit olej do fritaku ;o)) a neptat se co tam patri ;o)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

Madit/mogul mineral 10w40 (super, uniol, emol) by som nenalial ani do skodovky leda tak ako vyplachovaci olej.

Původně zaslal: vix

stáčenou 10W40 za cca 70-80,- Kč / lt ? (Madit, Mogul etc.)

Jasne, radeji koupis "znackovy" olej stejnych parametru s podobnou kvalitou a stejnou viskozitou? Krasne placebo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

ehm... v cem je rozdil mezi stacenym, a tou samou znackou v krabici, krome te krabice navrch?

rozdiel

-jeden je zo 100L sudu naliatý do PET flašky a druhy v pekne zabalenej nadobe

-v cene asi tak 30% oproti maloobchodným cenám:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: eriq

jo mate pravdu, az na ten detail ze nikdy nevite jestli vam natocili Castro ktery jste si objednali nebo Mogul ... to je jen priklad ... jinak rozdil v tom neni zadny, je to jak rikate, staceny je o cca 30% levnejsi

presne tak nikdy nevieš čo ti tam naleju:aut, najlepšie orig. balenie:super

[upravil dne 15/1/08 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borci je to kazdyho vec, ja oleje prodavam a od roztacenych sudu davam ruce pryc ... cenove je to zajimavy ale nemam pak naladu na nejaky narknuti ze jsem nekomu nalil neco jinyho. dodam jen originalni baleni. Vyjimka jsou sragory do ostrikovacu nebo antifreeze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říkám, do pegyny mi to je jedno co tam naleju za značku, spíš mi jde o cenu ...

a ptal jsem se proto, protože kdyby se do toho lil mineral, tak polosyntetika je řidší a mohlo by to začít někde prosakovat a nerad bych měl skvrny po zahradě

díky všem zůčastněným

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petura: jestli myslíš, že ti bude "polosyntetika" prosakovat pod těsněním pod vanou : WOW !

Nechci rejpat ( i když to dělám), ale přečti si třeba pár článků o olejích. Odkazů tu na ně bylo dost. Stačí jen hledat ;)

P.S.: nic si z toho nedělej, taky jsem měl kdysi takové nápady ... :roker (stačí jen chtít)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...