Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výdrž baterie NOKIA 6300


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: sarkomi

pokud je chladno tak mobil se vybíjí více v létě mne vydrží déle než nyní v těchto mrazech,Máš to jako u auta

Zatím tolik venku nebyla, navíc jí nosím v kapse u kalhot, tak tam jí je teplo:D

5 dní je přeci jen rozdíl oproti 2....jeden a půl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co, pak jsem ji prodal, bo mi lezla krkem:D:D

No povidej, na co se mam připravit....?No to se nemusíš připravovat, to je hned od začátku, je možný že tvoje už bude vychytaná.

1. Blikání displaye při vytáčení a Wapování, prostě po displayi běhali proužky

2. Téměř nepoužitelný Hlasový záznamník, musel jsi do toho řvát aby byl záznam alespoň trochu slyšet, nebyl to problem kusu, na prodejně jsem zkoušel i jinou, potvrzeno i na Nokia foru.

3. Při hovoru se v reproduktoru ozývali jakési interference a chrčění a zkreslovalo to zvuk na nesrozumitelný, jen někdy, z ničeho nic to začalo i přestalo.

4. to mi až tak nevadilo, ale foťák byl hroznej.

5. Klávesnice, skoro jednolitá plocha bez výstupků, špatná hmatová orientace, neustále jsem mačkal něco jinýho při psaní.

Pokud si na něco vzpomenu tak ti to napišu, jinak vydrž byla dost dobrá na takovou placku

[upravil dne 14/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No co, pak jsem ji prodal, bo mi lezla krkem:D:D

No povidej, na co se mam připravit....?No to se nemusíš připravovat, to je hned od začátku, je možný že tvoje už bude vychytaná.

1. Blikání displaye při vytáčení a Wapování, prostě po displayi běhali proužky

2. Téměř nepoužitelný Hlasový záznamník, musel jsi do toho řvát aby byl záznam alespoň trochu slyšet, nebyl to problem kusu, na prodejně jsem zkoušel i jinou, potvrzeno i na Nokia foru.

3. Při hovoru se v reproduktoru ozývali jakési interference a chrčění a zkreslovalo to zvuk na nesrozumitelný, jen někdy, z ničeho nic to začalo i přestalo.

4. to mi až tak nevadilo, ale foťák byl hroznej.

5. Klávesnice, skoro jednolitá plocha bez výstupků, špatná hmatová orientace, neustále jsem mačkal něco jinýho při psaní.

Pokud si na něco vzpomenu tak ti to napišu, jinak vydrž byla dost dobrá na takovou placku

[upravil dne 14/1/08 Radek Hurvajz]

Aha. No vypadá to že už to je vychytané, zřejmě tedy na úkor baterie:myslim Jinak klávesnice, zrovna mě třeba vyhovuje, ale je to o tom, komu se co líp mačká, u mobilu jde o pohodlnost v ovládání především a nemělo by se to lámat přes koleno:super

Asi se budu muset pokouknout po nový baterce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...