Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

604 - ve žluté barvě...


Marcel505

Recommended Posts

Marcel505: viděl si novou reklamu od Peugeot v televizi, o možnosti vyměnit svůj starý vůz za novou myslím 207 a 307 (nevím přesně) a jak tlačí do prodejny asi Peugeot 505 (nevím přesně, jelikož není vidět na označení). Možná, že by někdo mohl tu reklamu najít na internetu a dát ji sem. Hned jsem si na tebe vzpomněl a přestavil si, jak tlačíš svoji 505 za nového Peugeota.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKčko, to je 504 kupé (dokonce mám pocit, že jí tu zrovna v týhle barvě kdysi Ota nabízel k prodeji) - jinak to auto má opravdu pro veteránisty hodnotu, protože jako všech kupátek i tohoto typu bylo vyrobeno mnohem méně než klasických 504ek (a ještě k tomu je to fakt nádherný design).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

ta reklama pořád běží, auto má sice stejnou barvu, ale je na plecháčích, nevím kde tu sehnali kupé...možná je natočená ve Fr:nevim

Spíš je to na tuty točený ve Fr, nebo jako vždy někde v poušti na míle daleko ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Ota

Jo taky jsem jí dnes viděl, ta 504ka má francouzské spz...

Hlavně to byli jasný francouzíííí. :)

Původně zaslal: Neon

20000,- nebo kolik nabízejí protiúčtem by si za 504 coupé nehala vyplatit maximálně KAVKA ... ;)

No ale Dundee za svýho Breaka určitě!

[upravil dne 6/2/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...