Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predne hmlovky od vyroby


faget1

Recommended Posts

nazdar pegotacka banda.. tak som sliedil moj pegot a nakolko auto neni vybavene prednymi hmlovkaky vzhladom k tomu že nema na to pačku ktorímy sa hmlovky zapinaju som zistil že hmlovky vo svetlach su zabudovane su aj zapojene jedine čo tam neni je poistka v poistkovej skrini čislo 6 vpredu pri baterke v kufri stači tam dat 15A piostka tam ide ale nemam ich ako zapnut da sa pačka prerobit aby šli predne aj zadne hmlovky či musim vymenit pačku alebo gombik alebo ako ich oživim ak niekto vie ako je elektrika presne robena stači mi len poradit som inak elektrikar tak snad stači mala rada ako sa pohnut vdaka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto zaujíma aj mňa!

Na mojej SW je všetko inštalované,až na ten nešťastný zapínač/vypínač na ľavej páčke.Ak to niekto už vyriešil bez nutnej výmeny páčky,prosím,aby nám nešťastníkom poradil.

Značka: foto vítané.

Vopred veľká vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jajanko

Tak toto zaujíma aj mňa!

Na mojej SW je všetko inštalované,až na ten nešťastný zapínač/vypínač na ľavej páčke.Ak to niekto už vyriešil bez nutnej výmeny páčky,prosím,aby nám nešťastníkom poradil.

Značka: foto vítané.

Vopred veľká vďaka.

Pokiaľ viem, tak SW má hmlovky montované už v základe. Možno si mal páčku na smerovky už vymieňanú a "majstri" tam dali bez prepinača na predné hmlovky... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm.. aby som tomu dobre porozumel 1. chyba poistka č 6. ktoru stači doplnit to je detail inak je všetko už predpripravene a ked sa nakonfiguruju a aktivuju v BSI potom sa budu zapinat ako ? tou istou pačkou ako zadne s tym že sa budu zapinat spolu? možem tuto operaciu urobit sam ? ako nakonfigurujem BSI ? musim asi skočit do pegotu však aby mi to nakoply a kolko si asi zaučtuju ?? myslel som že stači len niečo prepojit alebo tak... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo to som sa dočital aj v manuale že ak je vozitko vybavene hmlovkami predními že sa na dvakrat otočenia zapnu predne a potom zadne len som mylel že pačka so simbolom prednych hmloviek ma dve polohy ked na dva krat sa zapnu predne a potom zadne ale tak asi to nieje tak ide skor o to naprogramovanie a nasledne aktivovanie že mi to bude fungovať vlastne ako hovoriš .. noo tak hor sa do pegotu.. kolko može stat taky update? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jajanko oukej dam vediet len asi to urobim jedny razom idem v marci na sevis po 60000km alebo dalši rok a vychadza to akurat začiatkom marca tak to poriešim hned aj toto ale ked zatial dočkaš tak potom hodim info čoto jako bolo vlastne v reale okis :roker

jojo307 noo na pohlad maš možno pravdu že ked su hmlovky v narazniku tak krajšie vyzera afto v hmle ale myslim že učel splnia aj tieto seriove a tiež aj keby som chcel akekolvek hmlovky dat alebo aj nahodit Angel Eyes s hmlovkami alebo čokolvek vždy musim podtupit naskor tu aktivaciu tych hmloviek ved namontovanie mi stale je prd platne ked ich nebudem moct zapat noo okrem toho že by som si na ne urobil zvlašt okruh a zapinanie na neaky externy gombik dorabany ale to zas nechcem rypat interier chapeš čo myslim.... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

Jajanko oukej dam vediet len asi to urobim jedny razom idem v marci na sevis po 60000km alebo dalši rok a vychadza to akurat začiatkom marca tak to poriešim hned aj toto ale ked zatial dočkaš tak potom hodim info čoto jako bolo vlastne v reale okis :roker

jojo307 noo na pohlad maš možno pravdu že ked su hmlovky v narazniku tak krajšie vyzera afto v hmle ale myslim že učel splnia aj tieto seriove a tiež aj keby som chcel akekolvek hmlovky dat alebo aj nahodit Angel Eyes s hmlovkami alebo čokolvek vždy musim podtupit naskor tu aktivaciu tych hmloviek ved namontovanie mi stale je prd platne ked ich nebudem moct zapat noo okrem toho že by som si na ne urobil zvlašt okruh a zapinanie na neaky externy gombik dorabany ale to zas nechcem rypat interier chapeš čo myslim.... :cool:

jj;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jajanko: noo tak som trochu sondoval a podla všetkeho aspom vnašom TT pegot servise udajne už len na samotne napijenie na počitač beru 1500,-sk plus daný požadovany ukon ale je to z druhej ruky tak je to skor predbežne info akože jedna pani povedala... ale su to zmrdi ty servisi skočim tam skor a zistim teda pravdu realnu a som zvedaf na to ozvem sa pak...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tušim že, to bylo tak .... 1000,- nebo 1500,- za započtenou hodinu práce na elektronickém diagnostickém zařízení. A minimálně se zaplatí za půlhodinu (i kdyby mu to trvalo pět minut, tak zaplatíš celou půlhodinu). cena za běžné práce byla 500,- za hodinu.

Když půjdeš do neautorizovanýho servisu, kde nikoho neznáš, tak si řeknou o ještě víc, a zdůvodní to tím, že se jim ta diagnostika musí zaplatit (vlastní zkušenost, nakonec sem je ukecal na 300,- protože to chvilkama vypadalo, že o tom něco vim).

Takže nakonec na tom budeš v peugeotu pořád ještě líp, pokud teda nemáš známýho s diagnostikou, kerý by ti udělal cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepoznam nikoho s diagnostikou noo možno že by vedel na 206 ale to jemi na nič ked mam 307 a tieto veci asi fakt najlepšie v peugeote jo s tym skočim do pegotu normalne tomu sa nevihnem ked chcem hmlovky aktivovat hold musim to podtupit..skočim tam už mi ineneostava a tiež nerad moc špekulujem ako opica s chvostom každy špas predsa niečo stoji a niekedy sa da ušetrit a niekedy to skratka bud nejde alebo sa dokonca nai moc neoplati..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smolik

chlapi taky tam mám mlhovky od výroby asi omylem ,

musel jsem koupit i jinou BSI jednotku cca 3 500,- (v roce 2004), aby to šlo zprovoznit :o(

moje verze BSI neuměla rozsvítit Přední mlhovky.

a tak se mi jedna BSI válí v garáži .;)

To vazne stala ta BSI iba 3500?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...